Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazából van pár dolog amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából van pár dolog amire nem kaptam választ és nem birom lezárni , tisztázni dolgot magamba. Hátha nektek nagyobb ebben tapasztalat és kapok választ a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

diszlexias vagyok (helyesírás hiba lesz ha zavar ne olvasd tovább)


Tulajdonképpen 3 hónapot voltunk együtt mint egy pár. Elinte nagyon felszines volt ,távolság tartó én viszonylag könnyen megnyilok szeretek beszélni , rengeteget.

Személy szerint én nagyon szeretem " minőségi idő-t " ami számomra nem a szex-et jelenti hanem ahol tudunk mélyen tartalmasan beszélgetni.

Eleinte minden frappansán müködött. Randiztunk de egy idö után elmondta hogy bántalmazó kapcsolatból jön. Igazából erre azt válaszoltam ha valaki párkacsolatban volt élete soran mindannyian sérülünk valahogy.

3.Randin mondogatta szive nyitott és készen áll a befogdásra majd a randi közepén egyszer csak nem nézett és mondta nem e szeretnék járni vele. Férfi létemre furcsa volt de igent mondtam azt hittem innentöl jobb lesz minden .

De nem . Akár hányszor szerettem volna mélyebben megismerni mindig csak jött felszines tereléssel . Majd miután nálam aludt elsirta magát hogy ö látja rajtam hogy szeretnék mély tartalmas beszélgetéseket de erre nem képes.

Probáltam vele kompromisszum-ot kötni hogy legyenek olyan hétvégék amikor csak 2 en vagyunk nem bulizik elötte hogy fejlödjünk mi is mint egy pár.

találjunk ki programokat hogy elmegyünk ide oda kirándulunk semmi rohanás kizárjuk az életünkböl a munkát és a sok porblémát.

Mindig mondogata , hogy melletem biztonságba érzi magát és szerencsés hogy , vagyok neki , boldoggá teszem. és utána egyik napról másikra mintha minden megváltozott volna. Azt mondta hogy a szive akaram engem de a feje tiltakozik ellenem. és még ilyet nem érzett és nagyon fél . Azt mondtam neki ha ö nem akar nyitini felém én semmitse tehetek én nem fogom tudni megoldani problémát nem én leszek egyedül a kulcs csak ha ö is partner lesz és meg bizik bennem. aztan telt az idö és mindig azt mondogatta hogy ö nagyon kevés hozzám amit nem érettem de ezt többször is kijelentette kértem hogy fejtse ki sose tette. és nem értem hogy ezt most miért mondta .

Azután jött az amikor zogokva mondta hogy ö nem áll készen egy komoly kapcsolatra és rákérdeztem de miért? majd csak annyit mondott nézzrám szerinted igy ? készén állok? mondtam fejezdki mitöl félsz ennyire mert nem érhetem meg mondta hogy annyiszor becsapták , hátba szurták , nem nem tud bizni , Jönnek érzelmek de lassaban minta másik kapcsolatába ( ezt csalásnak éreztem mert nem szoktuk össze hasolitani és velem teljesen zárkozott volt ) aztán valahogy elszakadt cérna nála mondta nem akar szerelmes lenni újra inkább szakitani szeretne azt mondta kimerült mentálisan és szeretne újra pszichológus járni . ( én nem tudtam elötte járt hozzá ). Mert hogy igy csak toxikus lesz a kapcsolatunk és hiuábrándokat fogok kergetni. És ennyi volt semmi lezárást nem kaptam akkor miért volt velem 3 honapig? Talán ami legjobban bánt hogy a barátnöje feltöltött egy videot ahol részegen üvegeznek egy társasággal ahol felváltva smárol exem egy fiúval és lánnyal. valahol becsapva érzem magam tudom lépjek tovább . én probáltam neki segteni megkedveltem valahol meg is szerettem ö meg csak igy eldobb hogy elv nincs jol de ezt csinalja ? vagy csak én vagyok gyerekes?

Majd irt hogy egy szuper ember vagyok , türelmes , kedves , de ö most bezárult lelkileg nem tujda miért. nem válaszoltam neki azota nem keresem kontaktot.



2022. jan. 2. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Érzelmileg nem képes megnyílni , de a bulikàzàs azèrt mèg megyen'


Szerintem ez a "túl jó ember vagy hozzàm, ezért nem akarlak megbàntani" tipik' esete forog fent.


Ennek oka részben , hogy nem illetek össze, mások az igényeitek vagy más èletszakaban jár mèg a csaj, esetleg tényleg pszichológiai eset


Keress olyan valakit, akivel ki tudsz teljesedni.

2022. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nezd en ennek a lanynak egy szavat sem hinnem el a helyedben, csak ennyi a hozzafuznivalom. Annyi mindent lehet osszekamuzni arrol, hogy miert nem akar kapcsolatot... Hogy en egyszeruen szabadulnek ettol a helyzettol.
2022. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ne is keresd, ennek annyi.


Te is látod, meg ő maga is Meg mondta hogy nem áll készen, illetve eléggé látszik hogy sok sok gondja van.

Előbb magát kéne rendbe tennie addig nem lesz neki normális kapcsolata.


Az h miért volt veled 3 hónapig? Meg nem kaptal lezárást? Dehogynem mindent elmagyarazott neked.

Meg kedvelt, jól érezte magát, próbálkozott. Idővel viszont rajott hogy neki ez nem fog menni és szakított.


Az meg hogy másokkal smarolt és ezt meg fel is tette.. Téged picit se abrandit ki?

2022. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem teljesen értem, hogy milyen lezárást várnál. A csaj nem szeretett volna tovább veled lenni, ezt ki is mondta.


Nem tudta megfogalmazni, hogy mi volt a baja, de nem érezte jól magát veled. Nem tudta magát elengedni, nem tudott megfelelni az igényeidnek, hogy tartalmasakat beszélgessen és nem is akart. Ezt hívják úgy, hogy nem illettetek össze.


Lehet, hogy ezen kívül volt egy-két feldolgozatlan ügye, amivel tényleg érdemes lenne foglalkoznia, mielőtt párkapcsolatot kezd.

2022. jan. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Szerintem túl sok voltál neki, túl gyorsan akartál egy nagyon intim kapcsolatot, ami ha ő egy bántalmazóból jött, akkor nem könnyű megnyílni, persze az is lehet, hogy egy idióta. Bár te sem vagy a legélesebb kés, ha valaki azt mondjabántalmazták, soha nem lesz jó válasz, a jajj hát minden kapcsolatban sérül, mindenki, vagy mit írtál.
2022. jan. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

A problémás nő szakítása is problémás. Örülj, hogy nem mentetek komolyabban bele.

Annyi normális nő van, ne állj le ilyenekkel.

2022. jan. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem olyan gyors nem hiszem h valaki 4 honapot után se szeretne " megnyilni " és öszinte lenni az igazi "énjével" találkozni azt mondták neki mindig hogy sok . ezért félt hogy nekem is sok lesz . teljesen mind1 ez a vonat már elment lehet jobb lesz igy majd jön más. viszont van nálam cucca én nem szeretnem keresni . ilyenkor tartsam meg vagy kidobhatom? emlék nem kell nem igy mindig gyorsabban megy a tovább lépés.
2022. jan. 3. 17:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!