Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire gyakori, hogy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy szakítás után hosszútávon működik a következő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Exemmel két hónapja mentünk szét, én a szakítás után két héttel összejöttem egy kollégámmal, akit már régebb óta ismertem, és jóban voltunk. Szóval nem egy full ismeretlen alak. Én most nagyon szerelmes vagyok, de közben lelkifurdalásom is van, mert tudom, hogy az exem meg szenved a helyzet miatt. De ez most nem érdekel annyira. Szerintetek lehet, hogy ő lesz az igazi? Úgy érzem, ő az, akire vágytam, sokkal figyelmesebb, segítőkészebb, mint az exem. Igaz, az is benne lehet, hogy ő tíz évvel idősebb nálam, én 31 vagyok, ő 42.
2022. jan. 6. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

A legelső kivételével az összes kapcsolat következő kapcsolat. Nem? Szóval viszonylag elég gyakori.

De a te mostani kapcsolatodnak nem jósolok nagy jövőt. Gyorsan összejöttél valakivel aki épp kéznél volt, de még nem vagy túl az exeden.

2022. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk 7 éve működik szuperül. Én is nem olyan sokkal a szakítás után jöttem össze a párommal. Mire szakítottunk, már rég szr volt az az előző kapcsolat, így nem kellett túl sok idő utána, hogy feldolgozzam.
2022. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta. Sajnálom, hogy fáj neki a szakítás és hogy mással vagyok, de túl vagyok rajta már lezártam és mást szeretek :)
2022. jan. 6. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mennyire van az illető túl az exén. A férjemmel úgy kezdtünk bele a kapcsolatunkba, hogy konkrétan szakított az exével, rá 2 hétre már velem volt. Árnyalja a képet azért az is hogy akkor már egy éve se veled se nélküled kapcsolaatban voltak, és amikor én beléptem a képbe, akkor döntötte el hogy azt a kapcsolatot most már nem érdemes folytatni. Nem csalta meg velem az exét, én magam is azt támogattam hogy csak akkor mélyítsük el köztünk a dolgokat, ha ő lezárja a másikat. Ez így is történt és jelentem, mi nyolc éve boldogok vagyunk. Szóval működhet, de nagyon nem mindegy a szakítás mikéntje, kürlménye és az ex iránti érzések. A férjem, mikor az exével szakított, már nem nagyon érzett iránta semmit, egy éve nem is éltek már együtt, mert a lány másik országba ment tanulni, és már azelőtt sem volt minden rózsaszín köztük, ezért is ment a lány külföldre tanulni. Szóval, a mi esetünkben én azért mentem bele végül, azért adtam esélyt mert eléggé úgy tűnt, biztos voltam abban hogy már nincsenek érzései a férjemnek az exe iránt, és nem hozza át a mi kapcsolatunkba az ő problémáikat. Ezzel nem is volt gond. Nos, a lány... hát, ő nehezen viselte. Többször is könyörgött a férjemnek hogy menjen vissza hozzá. Azt hitte, hogy ez köztünk csak kaland, és ha vége ők majd újra össejöhetnek. A férjem kategorikusan elzárkózott ettől, nem egy telefonbeszélgetésüket hallottam a témában, meg volt hogy a lány személyesen is jött sírni. Ez nehéz volt, mindhármunknak, mert én sajnáltam a lányt, a férjem is, de ő addigra már továbblépett és időbe telt, míg a lány is.
2022. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a reklám időszak, ilyenkor mindenki kitesz magáért. Ettől függetlenül nyilván lehet az igazi, az idő eldönti.
2022. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy, mennyi idő telt el a két kapcsolat között, ha az előzőt már teljesen lezártad és a másodikba teljes nyitottsággal kezdesz bele, akkor ha nem működik, az nem azért lesz, mert közel van a két kapcsolat egymáshoz. Én a férjemet úgy ismertem meg, hogy még kapcsolatban voltam és kvázi "miatta" szakítottam az exemmel (azért idézőjel, mert egyébként is már fontolgattam a szakítást, csak úgy voltam vele, adok még egy kis időt magunknak, hátha, amolyan milliomodik esély címszóval), szóval így a szakítás utáni nap már a férjemmel randizgattam, és jelentem 8 éve boldogok vagyunk, két gyerek, macska, kutya, nagy szerelem. Szóval szerintem ha tiszta lappal tudsz indulni, akkor nem ezen múlik a kapcsolat tartóssága és sikeressége.
2022. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!