Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A kevés szexnek milyen követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevés szexnek milyen következményei vannak hosszútávon?

Figyelt kérdés
Mostanában havonta csak 1-2-3x szexelünk a feleségemmel mondván, hogy meglátnak a gyerekek (az egyik 3 éves, a másik 11 hónapos) de egyik se ébred fel éjszaka. Régebben majdnem minden nap szexeltünk és olyan is volt, hogy egy nap kétszer. Nekem ez nagyon hiányzik de nem érti meg. Ha nem akar a gyerekek miatt akkor gyakrabban oda adhatnánk őket éjszakára. Meg hát amúgy is. Mi lesz ha ez már így marad örökre?

2013. szept. 15. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

az amit te kitalálsz

fizikailag semmi

2013. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a kérdés, hogy mik az előzményei, valaminek kellett történnie a gyereken kívül is, hogy alig szexeltek.


Egyébként hosszútávon, meg válás a következménye, ő téged valamiért elutasít, a gyerek a kifogás, de az ok te vagy.

2013. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Milyen következménye lenne? Láttál te már katolikus papot aki megnyomorodott emiatt? Pedig ők egyáltalán nem élnek szexuális életet. :D Amúgy meg ezt nem nekünk kéne mondanod, hanem a feleségednek. Ha tényleg csak annyi a gond, hogy megláthatnak akkor külön szoba, vagy a nagymamákra bízni pár órára a gyerkőcöket.
2013. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
"Láttál te már katolikus papot aki megnyomorodott emiatt? Pedig ők egyáltalán nem élnek szexuális életet." Ne röhögtess már! xDD
2013. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Mennyit segítesz neki otthon? Lehet kimerült. Próbálj neki többet segíteni, hátha lesz kedve a sexhez is.
2013. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet az oka, nekem csak a gyerekeket mondja. Amúgy mindenkinek külön szobája van. Annyiszor próbálok beszélgetni vele erről de ő nem.

:D Szerintem ők is szoktak szexelni. Nem hiszem el, hogy van olya aki kibírja. Ha tényleg van akkor az beteg ember.

Segíteni is szoktam.

2013. szept. 15. 20:59
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a nimfománia nagyobb betegség;)
2013. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 acelsziv ***** válasza:
54%
Hajjaj. Ebből előbb utóbb válás, vagy félrelépés lesz. De, ha benned nem bízik meg annyira, hogy elmondja a problémát akkor kiben fog?
2013. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
A pszichológusában vagy a szeretőjében, aztán majd elválik.
2013. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Nádszálkisasszony ***** válasza:
79%

Ez így nem jó, az biztos. Nem fáradt esetleg bele a feleséged a sok otthoni teendőbe, a gyerekekbe? Mikor voltatok utoljára kettesben? Mikor tudott utoljára úgy magára adni, hogy például vegyen magának pár szexis ruhát vagy volt-e ideje kifestenie a körmét? Lehet, hogy magát nem tartja már olyan kívánatosnak és így hárít.


A legjobb az lenne ha elutaznátok ősszel egy wellnes hétvérge és ott csak egymásra figyelhetnétek. A gyereknek sem ártana meg ha egy kis időt a nagyszülőknél töltenétek. De lehet, hogy nektek már az is óriási változást hozna ha elmennétek este egyet valahova sétálni, vacsorázni...a gyerekek nélkül, mint régen!:)

2013. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!