Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szex nélkül tényleg elképzelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül tényleg elképzelhetetlen egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem, mert nőgyógyászati ok miatt, legalább fél évig nem lehet szex, és utána is bizonytalan, és lehet műteni is kell, viszont azt meg nem szeretné. Igazából nem is értem, miért csak szakítás után mondja, hogy volt mikor fájt szex utána a hasa? Ráadásra sem mondott soha nemet, nagyon élvezte mindig velem a szexet. Nem laktunk együtt, sőt az utóbbi időben keveset is találkoztunk, de rám fogja, hogy azért vannak nála gondok, mert elég vastag a méretem, viszont nem hosszú. Szerintem azért a három gyerekszülés is oka lehet, meg gyakran megerőltette magát a munkahelyen is. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy én így sem szeretném elveszíteni, mert egy olyan nő akire mindig is vágytam,de ő inkább leélné az életét egyedül. Neketek mi a véleményetek, ti tudnátok szex nélküli kapcsolatban élni még kb 20-30 évig? Mindketten jóval 40 felett vagyunk.

Hozzáteszem, hogy exem elvált szüleinél is olyan helyzet állt fenn, hogy biztos nincs már szex, mégis együtt vannak.



u.i. Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert gyakran olvasom, hogy sok férfitársam vágyik a nagy méretre, de amint látjátok ez van mikor inkább átok mint áldás.



2022. jan. 16. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, akkor is tudnék valakivel kapcsolatban lenni, ha nem lehet szex.
Nem! A szex alap egy kapcsolatban.
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Jóval 40 felett már ki lehet bìrni szex nèlkül.
2022. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem, én amúgy is több örömet leltem a saját kezemben mint bármelyik partneremben.
2022. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
40 felett is fontos a szex,de mérlegelnék. Esetedben biztos nem stakítanék ha "csak" ez áll a háttérben. Nem értem a párodat,miért nem beszélte ezt meg Veled. Biztos hogy nem áll más a szakítása hátterében? Negyvenes nő vagyok,tapasztalatból beszélek. Nehéz helyzet ez,de akár örök magányra is ítéltethette így magát hiszen új kapcsolatot nehéz úgy kezdeni hogy nincs intimitás.
2022. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
40 felett már alig van szex. Jó, oké, a gyk-s nők kivételek. :D
2022. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet neked akar jót, hogy ne vegye el tőled ezt az örömet..
2022. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös,de akkor ezt beszéljék meg.
2022. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mondjuk van szája is. Nem??
2022. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En 63 eves ferfi vagyok es a felesegemmel 27 eve eggyutt vagyunk es mi gyakran szoktunk szeretkezni kb heti 4x .fenykoromba pedig napi 4x:))
2022. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!