Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít teljesen alapnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít teljesen alapnak egy kapcsolatban, hogy a nő néha viszonzás nélkül, "csak úgy" kielégíti a férfit szájjal (esetleg kézzel), ha fordítva ezt kb. elképzelhetetlennek tartják sokan, mert "a nyalásból és az ujjazásból úgyis szex lesz"?

Figyelt kérdés
Vagy én látok valamit rosszul? Eláruljátok, hogy nálatok ez így működik-e?

2021. jan. 27. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Nálunk így megy, vagy verés/szopás van, vagy szex, ahol minden oda-vissza megy.
Előfordul, hogy behatolásos szex nincs, de amikor kézzel/szájjal kölcsönösen csináljuk egymásnak, jellemzően van viszonzás.
Olyan is van, hogy csak a nő elégíti ki a férfit egy alkalommal, és olyan is, hogy csak a férfi a nőt (ezek mellett van, hogy kölcsönösen/szexelünk.)
Csak a férfi szokta spontán kielégíteni a nőt viszonzatlanul, minden egyéb alkalom a kölcsönösség jegyében zajlik, vagy szex.
Ezeknek a tevékenységeknek a vége gyakorlatilag mindig szex lesz, teljesen mindegy, hogy ki kezdte el.
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Amint megcsap a lány savanyú talp szaga, egyből rávetem magam.
2021. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
(Bocs, a második válaszlehetőséget nagyon idiótán fogalmaztam meg, a mondat egy részét félúton átfogalmaztam, aztán nem olvastam vissza a végeredményt, de gondolom, érthető így.)
2021. jan. 27. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad azt a lehetőséget, amit a kérdésben írtál. Hogy a férfit elégítik csak ki orálisan, a nőt nem.
2021. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amiről a kérdésem szól, az az első válaszlehetőség. Biztos van olyan kapcsolat, ahol a férfi se kézzel, se szájjal nem nyúl a nőhöz "ott lent", de most nem ebből az alapvetésből indultam ki, hanem abból, hogy legalább az egyik működik a kettő közül, mindenesetre ha csak szopás/verés van meg behatolás, az is az első kategóriához áll a legközelebb.
2021. jan. 27. 20:52
 5/10 A kérdező kommentje:
*Biztos van olyan kapcsolat, ahol a férfi se kézzel, se szájjal nem nyúl a nőhöz "ott lent", MÉG BEHATOLÁS ELŐTTI ELŐJÁTÉK GYANÁNT SEM.
2021. jan. 27. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz ha egy kapcsolatban bármi is "alapnak" számít. A szex a kölcsönös örömszerzésről, a másikat boldoggá tenni-ről szól egy JÓ kapcsolatban. Abba belefér hogy hol az egyik fél, hol a másik fél kedveskedik a másiknak úgymond viszonzás nélkül. Máskor majd fordítva, vagy éppen együtt, mikor hogy. Egy hosszú távú kapcsolatban, ahol együtt vagy valakivel nem lamentálgatsz ilyesmin, nem számolgatod ki hányszor.
2021. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én se feltétlenül számolgatnám, csak érted, ha full egyoldalúan menne a részemről, az egy idő után feltűnne, és valószínűleg elkezdene szarul esni, mert úgy csapódna le bennem, hogy neki nem olyan fontos, hogy örömet szerezzen nekem, mint nekem az, hogy jó legyen neki (ergo kevésbé szeret).
2021. jan. 27. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Technikai oldalról meg, a farkat könynebb elővenni, mint nadrágot, bugyit le.
2021. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cpt_Obviously ***** válasza:
67%
Egyszerű, ha a lány kelégít szájjal nem állok készen azonnal újra, ellenben egy lányt kínyalok, ő még tud rendesen szexelni azonnal. Nálunk akkor nem kölcsönös ha épp megvan neki.
2021. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkoztam, hogy az első vagy a második lehetőségre kattintsak, végül az első lett, mert az talán többször van, de azért a második is elő szokott fordulni. Hozzáteszem, nekem ezzel nincsen semmi bajom, sőt, általában miattam alakul így (lány vagyok). Sokkal jobban szeretek adni, mint kapni, szex előtt is csak azért szokott megujjazni (a nyalást utálom), hogy kellően benedvesedjek, de mindig szólok neki, hogy nyugodtan hagyja abba, nem kell sokáig csinálni.
2021. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!