Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideig normális szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális szakítás után a padlón lenni?

Figyelt kérdés
Nagyjából másfél hete szakított velem a barátom. Már azt érzem, hogy tudok dolgokat csinálni, filmeket nézni, olvasni kicsit, barátokkal lenni (az elején nem tudtam egyszerűen semmire odafigyelni és koncentrálni). Viszont ha csak eszembe jut a volt barátom, a szakítás és az emlékek, olyan mintha belém vágna valami, annyira fáj, ha csak eszembe jut. Emiatt nem is nagyon szoktam felemlegetni magamban az emlékeket, vagy nagyon rá gondolni, mert annyira fáj, hogy szinte nem is bírok pár másodpercnél többet gondolni rá. És ami érdekes, hogy a szakítás napja óta nem is sírtam miatta, pedig alapvetően elég érzékeny vagyok és sokat sírok. Most meg nem sírok, pedig borzasztóan fáj. Normális ez a dolog?Meg hogy ennyire rossz belegondolni? Jobb lesz később? Olyan rég volt szakításom, hogy elfelejtettem, milyen érzés.

2022. jan. 26. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Padlón szerintem 3-4 hónap. Az, hogy még sokszor eszedbe jut, akár egy év is. Ha annál több ideig vagy rosszul, az már nem egészséges :/
2022. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Persze a 3-4honap sem aranyszabaly. Van akinek 2, van akinek fel évre is szüksége van hogy rendbe tegye magában a dolgokat, sokmindentől függ ez :)


Azzal is leroviditheted minél többet teszel aktívan a "gyógyulásért. "

Sport, új hobbi, új közeg, önismeret stb

2022. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy cica segített újra szeretni..
2022. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet a 3-as válaszolóé! :)


Én támogatnám, hogy egy állatka segítségével jöjjön helyre a törés az életedben! Egyszer csak nem fog fájni az emlék, mert a gyászfolyamat végére érsz. Megjósolhatatlan meddig tart...


Nagyon erős volt a kötődés? Közös jövőt terveztetek? Hány hónap/év volt közös? Együttélés vagy csak együttjárás?


Hány évesek vagytok/voltatok?

2022. jan. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!