Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúktól kérdezem, hogy volt-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól kérdezem, hogy volt-e már olyan, hogy utólag jöttetek rá,hogy nem úgy bántál valakivel ahogy kellett volna és lehet, hogy az illető volt az igazi ?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl, hogy egy pár voltatok, szakítottál vele, és akár nem azonnal , hanem évek vagy hónapok múlva jöttél rá, hogy lehet a legjobb dolog volt az életedben? Vagy barátok voltatok, és miközben nagyban csajoztál, közben jöttél rá, hogy ő az akit végig kerestél, de közben neki már lett párja? Én jelenleg az utóbbi helyzetben vagyok.... Egy éve minden nap azon agyalok, hogy mekkora barom vagyok.
2022. jan. 30. 08:43
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
87%

Màr szakítàskor tudtam, h nem úgy bàntam vele, ahogy kellett volna.


A szakítàs kvàzi közös megegyezés volt.


Felesleges agyalnod, valszeg ő màr lezàrta.

Lépj tovàbb, teljesítsd ki magad.

2022. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Volt ilyen, de ott én voltam a lány, meg elvileg “azigazi” is. :D


Szed sztori.

2022. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen.
2022. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj vele, hátha vissza lehet csinálni a kapcsolatot
2022. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Abban az adott helyzetben úgy tűnt, mekkora marha vagyok, utólag visszagondolva, egy gerinctelen féreg volt az ex barinő.

Apró jelekből nem jöttem rá, valami nem stimmel vele.

Amiért szép volt, azt csak magamnak köszönhettem. Jókor voltunk jó helyen úgymond.

Más barátnőm ugyanezt sokkal jobban megérdemelte volna.

2022. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem hinném, hogy az ilyet sajnálni kell. Ha a saját sztorimra gondolok, ahogy kiléptem a kapcsolatból, el is felejtettem (volna, ha nem kezd el zaklatni) az illetőt, hiába volt minimum egy év mögöttünk. Van saját életem azóta, neki is feltehetőleg - gondolom. Mást úgysem lehet csinálni.


Max arra tudsz figyelni, hogy legközelebb okosabb legyél. Viszont nem véletlenül alakult ez úgy, ahogy.

2022. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Mi a storyd kérdező?
2022. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze! De én totál alkalmatlan voltam párkapcsolatra régebben, mert lelki értelemben nagyon rossz hátterű családból származom, ahol nem kaptam szeretetet, jelen volt szülő részéről függőség is és állandó feszültségben és veszekedésben nőttem fel.


És ehhez képest volt akkoriban is (18-25 éves koromban) 2-3 lány, aki még így is akart volna tőlem valami komolyat, de én képtelen voltam normálisan viselkedni és viszonozni a szeretetüket. Nagyon sok önismereti órába, tanácsadásba, terápiába, önvizsgálatba került, hogy most azt mondhassam úgy ahogy magam mögött tudtam már hagyni a múltamat és talán készen állok egy felnőtt párkapcsolatra.

2022. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondják, hogy amikor elveszítesz valakit akit szerettél, akkor érted meg igazán, hogy mit is jelentett ő neked. A hiányban döbbenünk rá, mennyire szerettük. Főleg ha utána volt még egy két rossz tapasztalatod másokkal.


"- Milyen hülye voltam! Nem láttam, milyen kincset szórok szét minden percben és órában!... Bár akkor tudtam volna, amit most tudok: hogy ajándék volt vele az élet! Bár visszatérhetne, akár csak egyetlen percre is! Másképp szólnék hozzá? Másképp látnám, másképp ölelném... És elmondanám neki azt, hogy... Mit is?... Amit nem lehet elmondani."

Müller Péter

2022. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Volt ilyen. 8honao után jöttem rá, hogy manipulált, hazudott és már az 1.honapban ki kellett volna raknom. Ki is raktam mint macskát. Ezt nagyon bánom, hogy addig húztam a dolgot.


F

2022. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!