Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakivel kapcsolatod volt (aki mint utólag kiderült nem független) aztán te voltál a világ k. rvájának kikiáltva?

Figyelt kérdés
Persze én mindent utólag tudok meg:D Elmebeteg egy világ ez. Jól sejtem, hogy sokkal egyszerűbb valaki mást hibáztatni a saját bűnünk miatt, és más nyakába varrni amennyire csak lehet? Sok ember csinálja így? És ők a végén még maguknak is elhiszik, hogy úgy történt minden ahogy állítják?
2012. nov. 22. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Komolyan nem tűnt fel semmi?

Hogy sokszor nem ér rá, hogy nem veszi fel a telefont, az ünnepeken, és a hosszú hétvégéken nem találkoztok, stb.

2012. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént. Felhívott a fiú barátnője aki gyerekes anya, hogy szálljak le a pasijáról, mit képzelem hogy elszedem a gyerekétől a srácot. Sok negatív tartalmú üzenetet is kaptam a csaj barátjaitól. Fingom sem volt róla, ki voltam akadva, de jó hogy kiderült legalább.
2012. nov. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem volt olyan, hogy ne vette volna fel a telefont. Hétvégén is találkoztunk, olyankor együtt is aludtunk. Hogy ezt a barátnőjével hogy meccselte le, az az ő titka. Egyébként meg nem vagyok az a fajta, aki állandóan hívogatja a pasit meg írogat neki, meg folyton együtt akar lenni vele. Mindig is megvolt a saját életem is. Ő jobban oda volt értem, mint én érte. Ezért nem, komolyan nem tűnt fel. A kérdés egyik részére sem válaszoltál ugyan első válaszoló, de azért köszönöm a meglátásod:)


Második. Szerencsére az én "konkurensem" egy felnőtt nő volt, aki az ő szíve csücskével rendezte le a dolgot. Nem ő terjesztette rossz híremet.

2012. nov. 23. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Ha mindenképpen válaszokat akarsz:

Nem volt meg ilyen kapcsolatom, és férfiakat nem lekurv@zni szoktak. :)


Igen, egyszerűbb másra kenni a hibáinkat, de mivel majdnem mindenki ezt csinálja, senki nem hisz benne, hogy működne Bar lehet, vannak akiknek annyira kényelmes az álomvilág, hogy elkezdenek hinni benne.


Az általánosan elfogadott kapcsolati sémához képest te sem úgy álltál hozza a dologhoz elmondásod szerint, mint akinek ez a pasi annyira fontos lenne.

Találkoztatok néha, szexeltetek, elvoltatok, de amúgy mindenki élte a világat Ezt csináljak a szeretők

Ja, és akik lekurv@znak, azok valószínűleg tisztában voltak vele, hogy a pasi nem független.

2012. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A pasi k.rvázott a hátam mögött, hogy én rámásztam. Ami távolról sem igaz. Az meg hogy mi általános egy kapcsolatban, hadd ne legyen mérvadó számomra, én hagyok mindenkit levegőhöz jutni. Megvoltak a romantikázàsok, nem szexeltünk minden alkalommal. De attól, hogy szeretek együtt lenni valakivel nem jelenti, hogy össze legyünk nőve egy pár hónapos kapcsolatban.
2012. nov. 23. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Az úgy egy fokkal érdekesebb.

De! Te komolyan azt vártad, hogy miután lebukott azt mondja majd, hogy rád kívánt, elcsábított, és leszarta a feleségét.

Vannak ilyen gerinces emberek is, csak általában nem ők kúrnak félre.

2012. nov. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a bajom, hogy mit mondott a nőjének. Mert az egy dolog. De hogy x évvel később, az az után következő kapcsolatában miért mond ilyeneket, az már nem érthető számomra.
2012. dec. 1. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Te most komolyan azon stresszeled magad, hogy az 5 évvel ezelőtti szeretőd mit mondott a mostani csajának?
2012. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!