Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek korábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek korábban olyan szituáció, hogy elbuktatok egy kapcsolatnak induló dolgot valakivel, aki utólag visszagondolva talán életetek szerelme lehetett volna?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz szól, akik éppen szinglik, de más is írhat. Arra akarok utalni, hogy ismerkedtetek valakivel, egyszerűen minden tökéletes volt a randevúkon, ahogy a nagykönyvben meg van írva, azt éreztétek, hogy baromi jól ki tudnátok jönni egymással hosszú távon is, befejezte a mondataitokat, stb. - aztán valami ok miatt a dologból mégsem lett kapcsolat, mert megijedtetek(vagy a másik ijedt meg), elbaltáztátok valami hülyeséggel, vagy a másik visszament váratlanul az exéhez, stb. Aki most egyedül van, nem gondol úgy erre az esetre vissza, hogy talán élete szerelmét szalasztotta el akkor? Hogy talán családosak lennétek ma, ha ez akkor összejön? 34F

2017. febr. 18. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha valoba jo lett volna a kapcsolat,skkor nem lep vissza a masik. Ha jo egy kapcsolat,nem kell eroltetni semmit es megy. Nem lehet elbaltazni. Csak kalandot akart es keresett egy kifogast,amivel radkenheti,miert vege. Tipikus.

Ateltem mar ilyet. Evekkel utana jottem ra,h nem en voltam a hibas.

N

2017. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Voltam hasonló helyzetben. A dolog épp kialakult volna, de egy ex úgy bekavart, hogy nem lett belőle semmi. Túlságosan az elején voltunk, hogy menthető legyen..hogy legyen mit menteni.

Utólag nem gondolom, hogy életem szerelme lett volna (mert az már megvan), de hosszú és boldog kapcsolat lehetett volna belőle.

2017. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolatra gondoltam, hanem randizásról. Próbáltam ezt a kérdésben világosan leírni, hogy ismerkedési fázisra utaltam. Párkapcsolat meg a fenti, vagy egyéb okok miatt mégsem lett a dologból, pedig nagyon ígéretesen kezdődött. Rossz lehet erre visszagondolni, főleg, ha az ember éppen egyedül van. "Mi lett volna, ha...?" A jól ismert dilemma.
2017. febr. 18. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan srác a múltamban, akivel így jártam.

Egy társaságba jártunk.

Imádtam kívül-belül, mentek is a célozgatások, izzott a levegő. Az egész banda nekünk drukkolt.

De soha se ment ennél tovább, így én azt hittem, hogy csak poénkodik.

Eltelt tíz év, újra találkozni kezdtünk. Hát kiderült, hogy ő is azt hitte, csak szivatom, nagyon alacsony volt az önértékelése.

Kínos.

Hiába valtoztunk, még mindig passzolunk egymáshoz.

Viszont anno nem működött volna, így jobb is, ha nem jött össze.

Hogy a jövőben mi lesz, azt nem tudom.

2017. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, én ismerkedésről írtam. Két randi volt, meg ilyen kis találkák néha, de több nem tudott lenni. És mivel az én exem kavart be, sokszor eszembe jutott, hogy az ő szemétsége miatt esélyt se kaptunk, pedig szép kapcsolat lehetett volna. Régóta vonzódtunk egymáshoz. És sajnos összeillő pár lettünk volna.
2017. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jó őket olvasni, a #4-es hozzászólóé különösképpen tetszett.
2017. febr. 18. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

pl én 3 éve megismerkedtem egy sráccal egy buliban, és nagyon jól kijöttünk egymással - hihetetlen erős kémia volt közöttünk és a hosszú távú terveink is - házasság, gyerek - ugyanazok voltak. Még a családja is nagyon szeretett engem...


sajnos egy 9 hónap múlva rájött (egy haverjától), hogy a múltamban van egy sötét folt (fősuli alatt eszkortoztam egy ideig) és szakított velem. Azóta sem épültem fel ebből, és nem találtam tartós kapcsolatot...32N

2017. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen én is jártam így. Amikor láttam, hogy nincs tovább, akkor én is rájöttem, hogy nem ő az igazi (bár lehetett volna, és nagyon úgy tűnt), mert akkor megoldottuk volna.

Eleinte én voltam foglalt, majd hosszú huzavonaután ő köteleződött el egy félreértés kapcsán. Én elfogadtam, hogy ennek annyi és nem tudom találok-e még ehhez hasonlót, de úgy látom kedves Kérdező, te még mindig reménykedsz...

2017. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen volt, volt közös téma, tetszettünk egymásnak, az első randin ő (a nő) csókolt meg, amit sokáig viszonoztam, minden jónak tűnt, ideálisnak.

Aztán vártam hogy költözzön messziről, naponta chateltünk, de 1 hónap után megírta, hogy egy másik pasi miatt elgondolkodott, és bocs mégse, meg nincs sok közös bennünk (pedig sok volt)...


Nem tudom hogy életem szerelme lett volna, mert nem hagyta hogy kiderüljön, de nagyon ígéretesnek tűnt.

2017. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!