Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom depressziós, már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom depressziós, már a volt barátom mert szakított velem a depressziója miatt És nem engedi hogy segítsek neki, azt mondja hogy nem tudok neki segíteni Mit tegyek hogy vissza szerezem őt és hogyan bizonyítsam be neki hogy szüksége van rám neki?

Figyelt kérdés
Mondta hogy így nem tudok mellette boldog lenni és hogy ő is képtelen most bármire is. De nekem ő az életem. Segítsetek
2015. nov. 20. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Vak vezet világtalant. 2 lúzer. Dr. Csernus Imre kegyetlenül kiosztana titeket
2015. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt mégis hogy érzed? És elnézést de nem vagyunk lúzerek.
2015. nov. 20. 21:22
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
33%
pedig kis túlzással igaza van... A barátod már gyógyulna, ha akarna- nélküled is. Azt pedig nem bebizonyítani kell vkinek, h szüksége van rád. Azt neki kell éreznie.
2015. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nekem ez most nagyon rossz. Én mellette akarnék lenni, támogatnám mindenben de ő nem engedi. Szakított velem és kész. Azt mondja magáról hogy ő egy roncs. De közben nem. Van esély arra hogy mi ketten megint együtt legyünk?
2015. nov. 20. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagy szakember, nem fogsz tudni rajta segíteni. Nem fog majd ráébredni, hogy milyen szép is az élet melletted, attól, hogy a hátát lapogatod és mondogatod, hogy minden jó lesz, mert segítesz neki, ez egyszerűen nem így működik.
2015. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. nem vagyok szakember. És igen. Sajnos tudom hogy nem fog ráébredni magától arra hogy milyen szép is lenne és én tényleg mindenben támogatnám. Valamilyen szinten nagyon aggódom érte valamilyen szintem meg azt érzem hogy szerintem emiatt nem kéne hogy szakítsunk. Meg tudnánk ezt ketten oldani szerintem.
2015. nov. 20. 21:50
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
86%
nem érted a lényeget. Ezt neki kell megoldani. Nem nektek.
2015. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok, nem ilyen dolgokon múlik a gyógyulása.
2015. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Én is így jártam nemrég... Semmi épeszű indoka nem volt a szakításra.

Sajnos, aki nem akarja hogy segítsenek neki, azon nem lehet. Hiába voltam én is türelmes és megértő.

2016. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Ugyanilyen kapcsolatban voltam, ugyanígy ki lettem dobva, mert nem volt képes a kapcsolatra és hiába könyörögtem neki, egyszerűen nem engedte, hogy segítsek, hogy támogassam.

Sajnos egy depresszióst anélkül nem lehet kirángatni ebből, hogy ő akarná. Nem tudsz mit tenni. Tudom, hogy nagyon fáj, én is mindent megtettem volna érte, de muszáj elfogadni, hogy nem lehet, mert ő nem akarja.

Engedd el, mert nem tudsz mást tenni. Lehet, hogy évek múlva felkeres, mikor kigyógyult, de ne tedd tönkre miatta az életed, mert így csak az fog történni.

2016. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!