Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy vészeltétek át életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészeltétek át életetek legdurvább szakítását?

Figyelt kérdés
Igen. 52897-ik kérdés a témában...
2022. febr. 4. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen.
2022. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Én èpp tartom. Három hónapja. Az első hónap maga volt a megtestesült káosz. Annyit ittam, hogy nem is igazán emlékszem. Meg befűztem azokat a csajokat akik a kapcsolatom alatt próbálkoztak, de én hülye hűséges voltam (csak azért írom ezt, mert mint kiderült ő nem volt az)

Most jelenleg "önkéntes száműzetésbe" vonultam. Munkán kívül nem igazán megyek sehova. Szakállat növesztettem, mert ahozz sincs kedvem hogy a külsőmet rendben tartsam. Mocskosul szomorú, de van ebben valami jó érzés is. Teljesen kizártam minden közös ismerőst, és netes kapcsolattartási lehetőséget így hogy nem hallok felőlle így kicsit jobb.

2022. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

2#


"Meg befűztem azokat a csajokat akik a kapcsolatom alatt próbálkoztak, de én hülye hűséges voltam (csak azért írom ezt, mert mint kiderült ő nem volt az)"



I know that feel bro


:'(


Same here

2022. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam amikor sírnom kellett. Hatalmasakat sétáltam. Edzés. Kutya
2022. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Összejöttem a lányal "aki miatt nem kellett aggódnia" 😅

Eleinte csak azért mert ott volt velem és ő mosott fel a padlóról, aztán rájöttem hogy az exem azért fújt rá mert mindenben jobb nála.


Ő meg az olcsó "whises" változatomra cserélt le, szóval nyugodt szívvel kívántam sok boldogságot nekik

2022. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig csak túlélek. Voltak pasik, de csak megrosszabbul ereztem magam.
2022. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Most is fekszem és bámulom a plafont. Jár az agyam h megkeressem, ne keressem, mi lehet vele, de nem szabad, nem volt jó, nem érdeklem már, nem lenne jó, szoval dúl mindenféle bennem. Nem fogom keresni ez biztos. Legalább szépen váltunk el, még sose sikerült senkivel hiába mondtam már az elején h lehet igy is.

Rohadt mély depibe húz ez az egész, eleve az h ennyire megvisel, magamra se ismerek, inkább csak kár volt komolyan venni. Néha kár ilyennek lenni h a másik fél a kizárólagos figyelmem élvezheti, nincs ez értékelve már. Elvárva elvan, de értékelve nincs. Az tuti h hónapokat nem fogok ebben az állapotban tölteni, a depi teljes ellentéte vagyok. Ha ugy érzem tulvagyok rajta, leporolom magam és megyek tovább. Addig sem hagyom el magam, ugyanugy tiszta ápolt vagyok, tiszta a lakásom, borotválkozom is, nem akarok lelakott szar lenni, ennyivel is könnyebb és hamarabb tudok majd visszarázódni. Meg persze ezt a nyáltengert is felmosom majd de most jólesett kicsit kiadni, jobbulást nektek is.

2022. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Már egy éve történt, de napi szinten ez jár még mindig a fejemben. Fájdalmas, ha enyhén akarok fogalmazni, és abszolút nem érdekel azóta semmi és senki. Ha valaki közeledik felém, ismerkedni akar, akkor mindig ő ugrik az eszembe és már undorom van az egésztől. Túl fogok lépni rajta, de baromi nehéz lesz. Az segített sokat hogy új barátokat találtam és több időm van saját magamra, csak arra kell figyelnem hogy ne vesszek el ezekbe az emlékekbe amikor egyedül vagyok. Az is sokat segít ha beszélni tudsz erről valakivel és kisírod magad neki.
2022. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát az első 3 hónap maga volt a mennyország, a szakítás után csak megkönnyebbülést éreztem utána pedig 2 hónapig minden percem maga volt a pokol. Aztán rájöttem hogy feleslegesen ragom magam. Ha jó lett volna és működött volna a dolog akkor még a mai napig együtt lennénk
2022. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul, pedig most is ilyenre készülök.

N

2022. febr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!