Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vészeltétek át?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat után, mikor szakítottak veletek, a következő ünnepek, hogyan teltek? Karácsony? Szülinap? Szilveszter?

Hogyan vészeltétek át egyedül? Mennyire volt rossz?


2018. okt. 19. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolattól és a szakítástól is függ. Nyilván rossz lesz meg furcsa lesz egy ideig, de utána bele lehet jönni az egyedüllétbe is. Nekem a mostani kapcsolatom és az exem után 3 év volt, amit egyedül töltöttem. Nem mondom hogy esténként könnyű volt... :) de meg lehet találni a jót is az egyedül létbe. Én úgy próbáltam meg felfogni, hogy "Ok, akkor amíg jön a következő addig magammal foglalkozom". Ezt egy kicsit nyersen fogalmaztam, de a lényeg ez volt... Mikor szakítottatok?
2018. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy hosszú kapcsolatom ért véget, neki már van más ès mikor összefutottunk megkérdezte nem -e lesz rossz a karácsony egyedül?

Megkèrdeztem, hogy honnan a ****ből tudod, hogy egyedül leszek addig is.valamint nem karácsonyozok.

2018. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyedül?

Nem volt mindig valakim, és nincs is mindenkinek kapcsolata.

Átmeneti időszaknak hívom.

De volt barátom volt családom.

2018. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 év után, nagyon friss még. Másik nőért hagyott el. :/
2018. okt. 19. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ettől félek ,igaz ,hogy első kapcsolatom volt 4 évig tartott és azért szakított márciusba mert még”élni”szeretne,én pszichologust is megjártam de már lassan jó lesz de a karácsonytól ,szilvesztertől rettegek mert ahányszor arra gondolok mindig eszembe jut,hogy milyen jól telt vele..
2018. okt. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!