Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a barátom, de nem tesz boldoggá ,rengeteg a vita mindennapos,

Mit tehetnék,hogy túl tudjak lépni,haza költözni és elfelejteni?


2022. febr. 5. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

1. keress szatyrokat táskákat és pakold bele az összes holmid.

2. ha szülőknek vagy tesó vagy haver van autó szólj, hogy menjenek el és segítsenek neked a költözködésben.

3. de persze előtte szólj a szülőknek, hogy haza fogsz költözni

4. beszélsz életed nagy szerelmével: öhömm öhömm figyel drágám, én most szakítok veled a kapcsolatunknak vége, meg se próbálj itt tartani, elválnak útjaink szeretném ha nem keresnél többet.

5. elfelejteni senkit nem lehet mert nincs törlés gomb az agyban.

Ha ügyes vagy és lefoglalod magad, programokkal, kikapcsolódással , ismerkedéssel, akkor túlléphetsz rajta.

2022. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam egy ilyen helyzetben, biztos a szakítás a megoldás? Nem lehet megbeszélni?


Nehogy később megbánd

2022. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!