Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy engedjem el teljesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el teljesen?

Figyelt kérdés

Éveken át a a legjobb barátok voltunk a lánnyal, sokáig tényleg így tekintettünk egymásra, mindig vigasztaltuk a másikat ha épp gondja volt.

Aztán felfedte az érzéseit, szétmentek az akkori párjával, mi összejöttünk, azt hittem minden tökéletes, majd egy hónapra rá megcsalt az exével, pár hétre rá szakított velem.(ezek után mondta el, hogy megcsalt etc etc.)


Majd most mindenhonnan letiltott, mert az exe nem akar vele újra együttlenni, engem hibáztat, hogy tönkretettem az egész életét és soha többé nem akar hallani felőlem.

Én pedig nem értem, hogy fajulhatot ide ez az egész, nagyon nehezen tudom rajta túltenni magam, pedig már megkaptam az ilyenkor megkapható klisé szövegeket, de nem sokat segítetttek, és még sokszor most is rámjönnek olyan hullámok, mikor nagyon rosszul érzem magam.


Sokszor még valahol előjön bennem az a reménymorzsa, hogy lehiggad és legalább a barátságunkat meg tudjuk menteni, mert nagyon fontos valaki volt számomra (Emiatt is tartok attól, hogy később másban nem fogok tudni bízni, ha egy ennyire közeli ember is ilyet tett velem) de sokszor teljesen elveszettnek érzem a dolgot és eközött a két véglet között mozgok.

Bármi jótanács ami segíthet?


2021. nov. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Soha n volt jó barátod, mert az nem repül rá a makkmarcinak.


Te meg tanuld meg! De nagyon tanuld meg!!! Hogy közvetlen szakítás után akkor sem repülsz a puncicusra, ha legritkább selyemszőrű belga fajta! Mert pillanatnyi búfelejtőn kívűl több nem leszel. Azt ha betöltötted funkciódat és szépen simára csiszoltad az egóját, akkor mehetsz te is a búsba! És ez mindig így lesz amíg világ a világ.

Ha egy csaj téged akar az fél év 1 év kinek mennyi a tovább lépés, de a lényeg a tovább lépés, után is kelleni fogsz. Így meg csak a sebtapaszt játszhatod a horzsolásán. És hát tudjuk hová kerülnek a sebtapaszok így vagy úgy.


Na rágódj ezen, okulj belőle és kerüld el ezt a csapdát most már!

2021. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Okos fiúnak tűnsz.. Szerintem hagyd a lányt egyelőre, nagyon frissnek tűnik nekem ez a dolog.. Ha jól érezte magát veled, akkor úgyis eszébe fogsz jutni, és valahogy felveszi veled a kapcsolatot.. És ha még mindig nagyon érdekel téged a dolog, akkor lehet tisztázni a dolgokat, mert akkor rajta is megvan a hajlandóság az újrakezdésre, a megbocsátásra, arra hogy most jobban csinálja a dolgokat.. De ha addigra te már esetleg túl lendülsz rajta, fontos hogy ne ess vissza. Aki ilyen érzelmi agresszióra képes, hogy rajtad vezeti le a saját hibáját, akkor azzal a lánnyal nem sokat veszítettél, csupán megelőztél egy csomó más fájdalmat a jövőben. Találkoztam már ilyennel, sosincs jó vége. Lehet nem ezt akartad most olvasni/hallani, de talán idővel segít, remélem.. sok sikert :)
2021. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

"Bármi jótanács ami segíthet?"

Hagyd a picsába. Jóindulatból mondom. Volt hasonló sztorim fiatalkoromban (nem pont ilyen, de hasonló) szóval tapasztalatból beszélek. Foglald le magad másképp, munkával sporttal bulizással stb.

2021. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!