Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudna olyat ajánlani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna olyat ajánlani az exbarátnőd, exfelséged, amiért visszamennél hozzá egy szakítás és megcsalás után?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy még szereted, de szakított veled egy másik férfiért, akivel volt egy pár hónapos viszonya. Utána mégis szeretné magát visszakönyörögni. Tudna bármi olyat ajánlani, amiért visszamennél hozzá?
2022. febr. 11. 13:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%

Jöjjön ide pucéran, a kezében 30 ezer forintal...


Komolyan véve: nem. Maximum szbeköpni tudnám

2022. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Noren1989 ***** válasza:
89%
Nem. Nem igazán vagyok toleráns ezekben a kérdésekben.
2022. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
5%
En tudnek ugy hazudni hogy visszafogadjon. Ehhez aldozatnak tuntetnem fel magam. "Ez a ferfi egy manipulator volt. Átmosta az agyam, hazugsagokat talalt ki rolad, bántott, alig tudtam megszabadulni tőle, meg anyamekat is behulyitette meg az osszes rokonom, egy elmebeteg. Nem akartam vele osszejonni sosem, nem is tetszik csak azert csinaltam mert telebeszelte a fejem hogy te mar nem szeretsz, egy alnok hazudozó, mindent bevetett hogy elszedjen tőled en meg mar azt sem tudtam mit csinalok, fenyegetett is hogy mihamarabb hagyjalak el, azt hittem ha engedek neki akkor vegre beken hagy, "
2022. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
10%
Ja igen konnyes bociszemek
2022. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadat égetnéd hármas.
2022. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%

3 Èn erre visszakérdeznék hogy a "a p*nádat mivel manipulálta, hogy nedvesedjen rá?" Abból dumáld ki magad.

Ez a baj a hozzád hasonló nőkkel. Azt hiszitek hogy annyira okosak vagytok, csak azt nem veszitek észre hogy àtlátszó, és mindig levagytok maradva 2 lépéssel

2022. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén? Olyat, hogy visszamenjek igen. Van az a pénz... De olyat nem, hogy újra szeressem és bízni tudjak benne.

Kérdés, hogy mennyire éri meg neki az anyagi lehúzást, hogy cserébe nézheti az unott fejemet.

De előre szólok: szakítani is csak akkor fogok, ha lelépési pénzt fizet!

2022. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%
Végtelen pénz, amit rám hagy (hamar elhunyna, a fekete özvegység férfiként is megéri)
2022. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ettől még bizarrabb lenne az egész.
2022. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Persze, de természetesen csak addig tartanám meg ágymelegítőnek, amíg találok egy normális nőt. Ezt nyilván csak akkor tudná meg mikor repülne, addig hadd higgye csak azt,hogy sikeresen lenyomta a torkomon a megcsalást.
2022. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!