Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudna olyat ajánlani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna olyat ajánlani az exbarátnőd, exfelséged, amiért visszamennél hozzá egy szakítás és megcsalás után?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy még szereted, de szakított veled egy másik férfiért, akivel volt egy pár hónapos viszonya. Utána mégis szeretné magát visszakönyörögni. Tudna bármi olyat ajánlani, amiért visszamennél hozzá?
2022. febr. 11. 13:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Per pillanat nincs olyan indok, amivel le tudna venni a labamrol es visszamennek.

De mondjuk ha nem lenne senkim egy par kobor numerara bevallalnam:)

2023. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%

Van, akiket simán lehet, mert pl. társfüggő, és akkor úgy is mérlegel, és van, akiket semmivel sem lehet meggyőzni.


Én hallottam már olyat, hogy az egyik fél bevallotta a másiknak, hogy megcsaltalak, erre a másik is bevallotta, hogy már ő is, és éltek tovább együtt túllépve ezen a kölcsönös botláson, megbocsátottak egymásnak és önmaguknak is.

2023. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23%

Tudom hogy nem rám vonatkozik a kérdés mert nő vagyok de azért válaszolok.


Számomra nem minden esetben szakító ok ha megcsal. Ha elhagy és utána mdg tudjuk beszélni akkor összejönnék vele.

2023. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
#23 az elhagyás és megcsalás nem ugyanaz.
2023. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakítás és egy megcsalás után... Tehát ez azt jelenti, hogy a harmadik lehetőséget kéri, ha jól értem. A szakítás még hagyján, de a második lehetőséget durvábban játszotta el. Persze az nem derül ki a sztoriból, hogy előtte ki kezdeményezte a szakítást, mert ha azt a férj, akkor az is más.


Na meg ha te úgy érted, hogy szakított, és utána összejött valakivel egy hónapig, aztán visszamenne, az egy másik dolog, az nem megcsalás, hiszen akkor nem vagytok kapcsolatban.

2023. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem ajanlat kerdese. Viszont a megcsalast en meg tudom erteni. De nem ajanlat kell. Odavagyok erte? Szeretnem ha?
2023. máj. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Persze.

Beszélje meg a mostani barátnőmmel, ha túléli megérdemli:)

2023. máj. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
3 Ez nem sikerült túl jól, jól indult de a fenyegetett is résznél inkább kabaré lett, egyszerre mindent nem kellene beletenni.
2023. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
18 hát te meg is érdemelted egybiteske. Megtanultad az egy az egy fő nőd alapján, hogy szerinted az összes nő milyen. Te tényleg ne bízz, senkiben, ennyi aggyal.
2023. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!