Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításnál elvárható az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításnál elvárható az indoklás?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem a volt barátom, egyik nap még arról beszélt, hogy sosem volt ilyen boldog, és sosem érzett ilyen mély érzéseket, mint velem, majd másnap szakított. Kértem, hogy mondja el mi történt vagy hogyan jutott 1 nap alatt ekkora fordulatra, de azt mondta nem tudja megfogalmazni, majd egyszer LEHET, hogy ír egy levelet amiben elmondja. Ez azóta sem történt meg.

Csak szerintem nem okés, bármilyen nemű indoklás nélkül szakítani?

Nyilván voltak problémák a kapcsolatban, másfelől pedig bárki bármikor szakíthat, saját döntése. De nem szokás ilyenkor legalább valamit mondani, hogy pl. mégsem szeretlek, vagy megismertem valakit mást, vagy bármit?

27 N vagyok, ő 28 F


2022. febr. 15. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes, felnőtt embertől igen. A többiektől nem. Ezen az oldalon meg kérdésfüggő.
2022. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan jellem. Qz ilyen 1 honao.utan kibekul 2 honap utan megint szakit attol fuggoen hogy egy ujjal hogy alakul neki
2022. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*jav az ilyen 1 honap utan kibékül
2022. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Elvárható és illik is ilyenkor valamit mondani. Gondolom nem akart megbántani az indokkal és inkább ezt mondta. Én is szakítottam így lánnyal. Az elején minden rendben volt, aztán valamiért leállt a fogmosással. Nem tudom, hogy miért tette, de elég hamar kellemetlen lett a lehelete, a csókja meg főleg. Inkább szakítottam, de nyilván nem mondtam, hogy azért, mert büdös a szája.
2022. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

4# Nem volt egyszerűbb azt mondani neki, hogy bébi, moss fogat pls? :D


(Bár én volt hogy őszintén megmondtam, hogy zavar a szája illata és nagyon durván kiakadt rám a csaj :()

2022. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4#, azért felnőtt emberként ilyeneket le lehet kommunikálni... másrészt ezzel nem tudok azonosulni, én nem vagyok igénytelen, kettőnk közül inkább ő volt az.


Amúgy szakítás után 1 héttel visszament az excsajához akit a kapcsolatunk alatt még utált. Utólag gondolom emiatt szakított, de attól még megtehette volna, mond 2 értelmes mondatot.

2022. febr. 15. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Az az utálat sztem performatív volt, hogy ne féltékenykedj, aztán az ex csaj visszavette, és ez volt a válóok.


Bocsó.



De legalább vége van, és nem használ pótléknak.

2022. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem félrekurt
2022. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptad a választ egy hét múlva. Miért pörögsz még ezen 4 hónap elteltével is?
2022. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Illene, de nem kikövetelhető. A lényegen nem változtat, hogy miért.
2022. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!