Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elvárható lenne a férjemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható lenne a férjemtől, hogy ebben az esetben rendezze az anyagiakat?

Figyelt kérdés

Jelenleg külön élünk, én itthon az egyetem (levelező) miatt, ő külföldön.

Fél éve rágja a fülemet, hogy menjek ki hozzá, mert mindig csak ő jön haza. Na, vizsgáimat letudva, gondoltam most tudok utazni. Viszont mivel nem tudok teljes munkaidőben dolgozni, keresetem kevés ahhoz, hogy egy ilyen utat kifizessek. Repjegy oda-vissza, PCR tesztek … Kb. 60 ezer Ft. Plussz a kinti kiadások, kaja stb.

Azt gondoltam, ő egy szó nélkül rendezi majd nekem ezt a részét, hogy ne legyen bennem rossz érzés. Annál is inkább, mert jól keres. De nem így történt.

Sőt, azt érzem, spórolni akar rajtam vagy nem is tudom. Amióta tanulok, azt érezteti, hogy nekem nincs pénzem, így ne is akarjak semmit kb.

Megalázónak érzem az egészet, hiszen pontosan tudja, milyen kevés a jövedelmem jelenleg.

Ezek után nem értem, miért ragaszkodik ahhoz, hogy én menjek, elment a kedvem :(


2022. febr. 7. 22:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Mondtad neki, h szeretnéd, ha fizetné az utat?

Sajnos sok pasi figyelmetlen ilyen téren és nem esik le neki, h a másiknak nincs sok pénze.

2022. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
96%

A kérdést sem értem!

Házasok vagytok, mindenetek közös. Beszélgetni nem szoktatok?

2022. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Nem mondtam neki, hogy fizesse, az nem egyértelmű?

Meg akarta úszni valószínű.

2022. febr. 7. 22:23
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Túl hamar házasodtatok össze.
2022. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

#2

Igazad van!

De semmi nem közös.

2022. febr. 7. 22:24
 6/42 anonim ***** válasza:
94%

Akkor mondd meg neki, h szeretnél menni, de most nem állsz úgy anyagilag és szeretnéd, h rendezze azt a részt.

Na majd lesz az érdekes, h erre mit mond. Ha nemet, akkor kezdhetsz pánikolni, addig felesleges.

2022. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%
Ti tényleg házasok vagytok? Ha igen, akkor el lehet válni.
2022. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ez a házasság egy kalap.... Én távkapcsolatban éltem az elején a férjemmel (még nem voltunk házasok), ő külföldön élt, én meg még tanultam, nem tudtm dolgozni az alapképzés mellett. És totál egyértelmű volt, hogy fizette az utazásomat ha szükség volt rá, de jeleztem is neki ha épp nem volt pénzem 50-60 ezres repjegyre. De nálatok ez házasság, te jó ég, nem egy kis öszejárogatás. Hát, ebből így válás lesz elég gyorsan.
2022. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Na, ez is csak a papírtól házasság...
2022. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos igazatok van, nem tudok mást mondani …

Nekem ez a diploma elég komoly egzisztenciális előrelépés lesz, de egyelőre a nullán vagyok.

2022. febr. 7. 23:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!