Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elvárható a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárható a szex a házasságban?

Figyelt kérdés

Hosszú szervezés után végre sikerült megoldanunk, hogy ketteseben elmenjünk vacsorázni.Jól éreztük magunkat, ettünk, ittunk, megbeszéltük a házasságunk.


Most még a gyerekeket is sikerült barátokra bízni éjszakára.

Hazaérve feleségem szexi hálóinget vett, majd közeledésemre azt mondta, csak alváshoz, szex nem lesz.


Nagyon nagy csalódást éreztem. Nem a szex miatt vittem vacsorázni, hiszen ezt megtettem akkor is, amikor nem lehetett.


Szóval, megkértem, ha már nem szeret, és nem kíván, közölje velem!

Nem lett veszekedés, de végül külön aludtam. Ő ezen nagyon megharagudott.

Régóta terveztük már ezt az estét (szexet is), mert eddig mindig az alkalom hiánya, család, fáradtság, stb. volt az elutasításának az oka.


De egész egyszerűen azt érzem, amit neki is elmondtam.

Mert két ember, ha szereti és kívánja egymást, egy ilyen kellemes este után szex szokott lenni, vagy nem?


Házasságunk nem a legjobb, de rossznak sem mondanám, semmi olyat nem követtem el (megcsalás, erőszak, stb.), ami indokolná ezt.


Hasonló tapasztalatok? Férfiak válaszát is várom.



#szex #házasság #hűség #elhidegülés #kellemes este #házasság problémák
2021. nov. 8. 09:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/186 anonim ***** válasza:
64%
Nem elvárható. A szex kétszemélyes dolog.
2021. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/186 anonim ***** válasza:
72%
A nők kedvenc mondata ezen az oldalon: "A szex nem jár neked alanyi jogon!" Igazuk van, de akkor neked is igazad van, hogy véget vetsz a házasságnak.
2021. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/186 anonim ***** válasza:
96%

Nem elvárható, de nyilván egy párkapcsolat, házasság nem igazán működik nélküle. Itt az a legnagyobb baj, hogy a feleséged erről úgy tűnik nem igazán akar tudomást venni, nem akar megoldást keresni.

Jó volna erről kettesben beszélgetnetek valami privát helyen. Egy étterem nem igazán alkalmas hely arra, hogy az esetleges intim problémáiról beszéljen az ember.

2021. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/186 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok, nekem fura az, hogy elvileg minden OK, de nem akarok lefeküdni a férjemmel. Mert?? Ha nincs konfliktus és szeretjük egymást, akkor...? Pláne ilyen direkt helyzetben. Amikor is ő még direkt szexin felöltözik a lefekvéshez, majd közli, nem lesz szex, te kiköltözöl a kanapéra és ő sértődik meg...? Erősen játszmázásnak tűnik.
2021. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/186 anonim ***** válasza:
94%
Milyen indoka volt a feleségednek, hogy miért nem szexeltetek? Valamin megsértődött? Azt mondjuk én sem értem, hogy egy elmondásod szerint kellemes este után miért nem szexelt veled? Ennek sok oka lehet, ezt így nehéz kitalálni! Vagy ez is olyan házasság, ahol negyedévente egyszer van amúgy is szex?
2021. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/186 anonim ***** válasza:
32%

Nem lehet, hogy pont menstruált?

Hány évesek vagytok?

2021. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/186 anonim ***** válasza:
40%
Ezen drámázni... hát én sem akarnék Miss Joan Crawford-dal szexelni. Ha nincs szex, külön alszol? Talán még sincs minden rendben a kapcsolatban, hogy ha nem lehet veled összebújni szex nélkül.
2021. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/186 anonim ***** válasza:
5%

Nagy igazság:


A férfiaknak szeretet kell, a nőknek szex.

2021. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/186 anonim ***** válasza:
45%
Ha végre egyszer van egy nyugodt estélye, lehet annyira kimerült, hogy inkább tényleg kialudná magát gyerekek nélkül.
2021. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/186 anonim ***** válasza:
12%
ALAP.
2021. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!