Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már külön folytatnánk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már külön folytatnánk, de nem tudunk külön költözni?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolat. Az első év után összeköltöztünk, közös albérletbe. Az élet úgy hozta, hogy tavaly átestem egy rákos megbetegedésen. Ez idő alatt elvesztettem a munkámat. A párom mindenben segített, munka után otthon is. A kezelésektől gyenge voltam, minden vacak vírust elkaptam, mentálisan is elfáradtam.

Pár napja beszélgettünk. Amiken átmentünk, megváltaztotta az érzéseinket. Egyikünk sem az a személy már, mint az elején. De, önállóan egyikünk sem tud költözni. Az albérlet árak az egekben, 100+rezsi alatt csak szoba van, azt meg így, 30on túl kihagynánk. Én nem kapok hitelt, mivel 1 évig nem volt munkám, most meg 4 órában árut töltök egy kisboltban. Annyiért nincs hitel. A párom talán tudná egyedül fizetni az albit, de félretenni úgy már nem lenne lehetősége. A betegség előtti fizunkból jól kijöttünk, sajnos ezt elszúrtam.

Nekem családból csak nővérem van, férjes, 2 kisgyerekkel, nem költözhetek a nyakukra. A páromat támogatná a családja.

Volt valaki hasonló helyzetben? A kezelésem minden pénzemet elvitte. :(

Hogyan tudnék költözni? Van valakinek ötlete?



2022. febr. 22. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
életképtelenek vagytok akkor
2022. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" Én nem kapok hitelt, mivel 1 évig nem volt"


Mindenhol 3 hónapos munkaviszonyt kérnek egy cégnél.

2022. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok, hogy sikerült felépülni egy ilyen betegségből, csodálatra méltó, hogy volt annyi lelki erő benned. Nem lehetett könnyű.


Másodszor meg költözzön akkor a másik fél, ha a családja tudja támogatni. Nem lesz könnyű az sem, de idővel alakul a dolog és mindig van valahogy.

2022. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress lakótársat!
2022. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakotars a tuti. Bar nincs ra garancia, hogy jobb lesz veluk lakni mint az exeddel. Ezzel egyutt, ha ez a kapcsolat ennyi volt, nincs mit tenni 1ik jobbra, 2ik balra, mert nyilvan elobb utobb mindenki uj kapcsolatot szeretne es az egyuttlakva nem fog megvalosulni.
2022. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem segít ha ő megy, nem tudom egyedül fizetni az albi árát.

A lakótárs résznek utánanézek. Biztos nem csak nekem nehéz ennyit fizetni. Bár egyetemen utáltam kolis lenni, de hát, szükség törvényt bont.

Arra is gondoltam, hogy egész máshova költöznék, akár kisvárosba, akár az ország másik felébe.

Köszönöm a normális válaszokat!

2022. febr. 22. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy működött, hogy szakítás után másnap szó nélkül hazamentem a családomhoz, és az albi rám eső részét is felmondtam, ő meg oldja meg.

Abban biztos voltam, hogy én nem fogom az exemet kerülgetni még ki tudja, meddig, mert sehogyan sem egészséges.


Megoldotta.

2022. febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha haraggal válnánk el, esetleg egy másik fél miatt, akkor előfordulhatna, hogy ő is így reagáljon.

A mi kapcsolatunkban sosem voltunk egymással tiszteletlenek, és egyikünknek sincs még másik. Sőt, attól, hogy szétválunk, nem is fogok ráugrani minden szembejövő fszra. Felnőttként és nyugodtan meg tudtuk beszélni, hogy változtunk, már nem érezzük azt, ami miatt folytatni kellene. Nyilván nem akarok még fél évig így lenni vele, de az együtt töltött idő miatt, és mert a szeretet megmaradt, nem hagyjuk szrban a másikat. Ezt is meg tudtuk beszélni.

Őszintén sajnállak #7, hogy neked mindig menekülni kellett, vagy hogy ezen a szinten megrekedtél.

2022. febr. 23. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy oldottátok meg, kérdező?
2022. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!