Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mostanában nagyon sok volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nagyon sok volt a probléma a párom és én köztem .. Szakítás is volt Hogyan tudnám megint elérni azt hogy ő keressen? Mert hiába írok neki nem nagyon akar válaszolni ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 20:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Sehogy. Minek erőlteted ha nem működik? Keress fel egy pszichológust, ami segít feldolgozni a szakítást, és tovább tudsz lépni. Valószínű azért nem válaszol mert már nem akarja a társaságod élvezni.
2022. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ám a közoktatási kérdés.
2022. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megis mit akarsz tole? Veszekedni tovabb?
2022. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért békült ki velem?
2022. febr. 22. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most kibekultetek vagy mivan? Dontsd mar el..
2022. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Mazochista vagy, szeretsz szenvedni.

Amúgy közoktatás, tanfolyamok jahh...

2022. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok de annyira sok a problémám hogy már fogalmazni sem tudok .. Napok óta nem alszok

8 napig voltunk külön

Ma békültünk ki

Ő most nyaral Törökországban én itthon vagyok Magyarországon (Németországban élünk mind a ketten) .

De hiába ki bekült velem nem válaszol ugyan úgy van minden ahogy volt ..

2022. febr. 22. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert most kikapcsolodik.. nem akarja magát stresszeltetni... Te hogy hohy nem mentél? Nem ám becsajozik...
2022. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!