Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon sok "probléma" van...

Nagyon sok "probléma" van mostanában az életmeben és foggalmam sincs hogyan oldjam meg Esetleg valami tanacs?

Figyelt kérdés

Tehat 16 eves lany vagyok most lettem 10.kes egy viszonylag eros gimnaziumba jarok eleg sokat kovetelnek es elvarnak a tanarok. Heti 4X 7 oram van 1X pedig 8. Tehat mindennap negyed 4kor vegzek (mivel van egy fel oras szunet a 6.ora utan ezert tolodik fel oraval minden) egyszer meg ugye negyed 5kor vegzek kb. Ezutan haza se megyek rohanok edzesre ( akkor sem megyek haza ha 7 oram van mert nincs ertelme otthon lennem negyed orat mivel az edzes ahova jarok 1 orara van) heti 3X jarok edzesre plusz vasarnaponkent is jarok es szombaton meg versenyek vannak.Tehat ha ugy vesszuk akkor heti 5X van edzesem de ugye az 5 napba csak 3Xszor (kedd szerda csutortokon van amugy) fel 8ig tart az edzes mire hazaerek fel 9 lefurdok meg megvacsizok az 9.Kezdhetek tanulni es hat tenyleg sokat kell ugy hogy kb 11-12ig biztos fogok..es reggel 6kor kelek.Es nekem 6 ora alvas az keves nagyon. Hetfonkent pedig kulon matekra szoktam jarni korepetalasra 4tol fel 6ig..tehat igy nez ki a hetem: hetfo: matektanar

Kedd: edzes

Szerda:edzes

Csutortok:edzes

Pentek: nincs semmi

Szombat:versenyek

Vasarnap:edzes

De igazabol ez meg nem is annyira nagy problema tavaly is hasonlo volt csak akkor meg haza tudtam menni edzes elott..inkabb amiatt vagyok stresszes mert a szuleim most valnak igazabol mar nagyon sok ideje veszekednek es apam folyamatosan cseszegeti es szidja az anyamat meg engem is..egy versenyemre sem jott meg el egyszer sem dicsert meg semmit nem tud rolam..nekem is elegem van belole ugy hogy teljesen megertem anyat.

Csak az a baj hogy o meg depresszios lett mert nagyon nehez hazat/lakast keresni mivel van egy kutyusunk es ot is vinni szeretnenk de ez nagyon leszukiti a lehetosegeket..plusz apa semmit nem segitene sem penzugyileg sem masba..es latom anyan teljesen rosszul van egesz nap alig beszelek vele amikor haza jon hulla faradt es meg apa is lecseszi mindig es mar latom rajta hogy teljesen ki van keszulve..meg ha nem is mondja


Es azt meg nem is mondtam hogy amugy az osztalyomat nem nagyon szeretem

..senkivel sem talalom meg a kozos hangot mindenki olyan fura nekem..az is egy problema ugy mond de igazabol ez a legkevesebb


Tehat ezek vannak es ezert az eletem nagyon stresszes ami tok szar mert nincs az hogy nyugodtan fekszem le mindig mielott elalszom 1 orat gondolkozom hogy mi lesz hogy lesz..Tudtok valami tanacsot adni hogyan oldam meg? V


2016. szept. 2. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén? Te semmit se tudsz tenni. Mert az oktatási rendszeren nem tudsz változtatni, a szüleid válnak, ezzel sem tudsz mit tenni, ez egy nehéz időszak, amit át kell vészelned. Egyébként mondjuk ha soknak érzel ennyi edzést(szerintem jogosan) akkor miért nem jársz mondjuk csak heti kétszer, akkor több időd lenne tanulni meg pihenni. Ennyit mondjuk tehetsz magadért, 6 óra alvás tényleg kevés, 8 kéne inkább.
2016. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszodat😊 igen mar gondoltam ra hogy kevesebb edzes kene csak mar leadtam a szerzodest es azt nem nagyon lehet felbontani..tehat be kell jarnom
2016. szept. 5. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár... akkor azt tanácsolom, hogy legközelebb ésszerű keretek között vállalj be dolgokat. :)
2016. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!