Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom szakítani akart.De a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakítani akart.De a személyes cuccait vissza akartam adni amit kért is,kb 3 perc lenne,de folyamatosan húzza az időt hogy nem alkalmas neki ezért azért. Most miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mondta ő is össze szedi az enyémeket,de már kb másfél hete ez,amikor szóba hozom neki,akkor meg inkább picit el tereli a témát.Viszonylag meg beszélget is velem közösségi oldalon,kb mindenről csak erről nem.
2022. febr. 27. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lesz.rja


Gondolom pótolható dolgok. Nem személyi igazolvány meg akármi.

2022. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Exem is ezt csinálta. Mondom van rá egy heted, hogy ide gyere vagy kibaszom. Nem jött, letiltottam és kidobtam, illetve volt amit eladományoztam🤷🏻‍♀️
2022. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Kezdi meggondolni magát
2022. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából,ő így dacosan telefonon keresztül közölte a dolgokat,de szerintem nem át fontoltan,mert épp össze csaptak a hullámok a fejében. Ruháit persze mondta kell de azt is oda vagta csak,de mondtam itt van viszem be van készítve. Azóta se említi,én cuccaimhoz se nyúlt,ruha,laptop,kb ez 1 szatyor.. szóval olyan fura. Bocsánatot nem tudok kérni,mert mire,nem is vitáztunk stb
2022. febr. 27. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak kell neki a laptopod, sokat ér?
2022. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Á,gagyi netezős,filmezős,meg nagyon alap dolgokra. Kezelni se tudja nagyon
2022. febr. 27. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk én ráverném az ajtót, akár a zsaruk segítségével is, ha a laptopomat nyúlná be, legyen akármilyen gagyi.


Az enyém is az, semmi full, de a hét regényem kézirata azon van, úgyhogy érték. Pont.

2022. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz,mert akkor is saját stb. Pont beszéltünk telefonon is este,felhoztam neki a dolgot,kb annyit mondott jóóó van. Mondom bakker aztmondod külön vagyunk,semmiért szakítasz ugyan,akkor mi van most? 2 éve érdekes mikor menni akart ugyan így,akkor mindent vissza tudott adni...
2022. febr. 28. 05:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még nem biztos az új helyzetben és esetleg vissza akarna táncolni? Nekem ilyennel van tapasztalatom, ugyanígy húzták.
2022. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi lehet... Én is azt érzem,hogy nem biztos a dolgában,jó ez zavaró picit,mert az ember hogyan tervezzen így a jövőben. De tök érdekes pl ilyet mond: ha sütök valamit hozok majd neked,meg érdeklődik mi van velem,de hát itt jön ki a fiatalság talán
2022. febr. 28. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!