Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos, ha már szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha már szakítani akarok azért, mert a párom folyamatosan a sminkemre vergődik?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk csak együtt, de 2 hónapja együtt is élünk. Az összeköltözés előtt nem igazán szólt semmit a sminkemre, de amióta együtt élünk, és látja, mennyi dolgot kenek magamra, már állandóan gyűlölködik. Lassan fajult el, először csak furcsán nézett, utána kérdezgette, hogy mi mennyibe került és mire való, majd végül elszakadt a cérna és elkezdett sértegetni. Szerinte ez csalás (hiába tetszem neki elvileg smink nélkül), mert mások akkor úgy ajnároznak, bálványoznak, hogy nem is ismernek smink nélkül, konzumidiotizmus, ribiség. Bele is okoskodik, hogy csak BB krémet, ajakápolót és 1 réteg szempillaspirált tegyek magamra. Azt is felhozta, hogy tönkre fog menni a bőröm, egyre undorítóbb leszek smink nélkül a sminkelt verziómhoz képest.

Ott szakadt el bennem végleg valami, amikor leesett és összetört a kedvenc bronzosítóm, amikor pont ő készülődött a fürdőben, de persze azt mondja, véletlen volt.

Azzal is baja van, hogy drága termékeket veszek, merthogy neki 40 ezerrel több a nettója, magyarul ő biztosít nekem egy olyan színvonalat, ami nélküle nem biztos, hogy meglenne nekem, így van beleszólása igen is. Pedig a termékek nagy részét akkor vettem, amikor még nem éltünk együtt, a fizetése meg mindkettőnknek átlag feletti.


2020. ápr. 1. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ezt meg elolvasni is nehéz volt 😂

Teljesen érthető, hogy eleged van

2020. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben szimplán megkérdezném tőle, hogy "Ha szerinted konzumidióta csaló ribi vagyok, akkor miért vagy velem?"
2020. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Pffff.

Egyrészt semmi köze nincs ahhoz, hogy a cuccaid mennyibe kerülnek, és mire költöd a saját pénzed, illetve ahhoz se, hogy mit kensz magadra.

Az, hogy a párod ilyen apróság miatt leribiz elég intő jel.

A felől se legyen kétséged, hogy a párod nem aggódik a bőröd állapota iránt, egyszerűen csak erre fixálódott a figyelme és utálata. Ha nem sminkelnél, akkor a ruháidat utálná, vagy a hajad.

Az pedig, hogy szándékosan terrorizál azzal, hogy a te ingóságaidat és az általad kedvelt dolgaidat tönkreteszi még arra is utalhat, hogy szadista.


Szedd össze szépen a highlightereidet és hagyd ott ezt a bohócot.

2020. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem tökéletesen összeilletek 🤔🤔
2020. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Gondolhat akármit, de amíg az vagy, aki voltál, mikor önként összejött veled, addig magát köpi szembe. Akkor felállt a cerka és nem volt gond a sminkkel? Akkor most se legyen. Csak az új rossz szokásaidért hibáztathat, a többi benne volt a csomagban, mikor igent mondott rá.
2020. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

", merthogy neki 40 ezerrel több a nettója, magyarul ő biztosít nekem egy olyan színvonalat, ami nélküle nem biztos, hogy meglenne nekem,"


40 ezerből? Vagy lemaradt 1-2 nulla?

A pasid egy ostoba gyökér. Semmi köze a sminkcuccaidhoz. Nehogy nekiállj mentegetőzni. Később majd más vásárlásaidba is bele akar szólni. Miért veszel szexi rucit. Ugyanis ez a srác igazából kisebbségi komplexustól szenved és korlátozni akar. Ez egy bántalmazó kapcsolat kezdete.

2020. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Sztem csak le akar huzni mert nem akarja h mas pasik megnezzenek vagy azt gondolja masoknak sminkeled magad de arra mar nincs toke hogy kimondja
2020. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Kissebbségi komplexusos fa€€kalap.Kukába vele!
2020. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Várjál... most sokat kell gondolkodnom... nem lehet arrol van szo, hogy nem szereti azokat a noket, akik folyton sminkelnek?


Valaki konzumiditozimussal azonositja, valaki nem. Nyilvan egy konzumidiota nem fogja magarol beismerni, hogy az.


De ez igazabol tok mindegy, mert ha ez a velemenye, akkor ne legyen veled egyutt es kesz. Megvan a joga hozza, hogy igy gondolja. Kerdes akkor minek van veled.

2020. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

"nem lehet arrol van szo, hogy nem szereti azokat a noket, akik folyton sminkelnek?"


TÁn kötelező volt neki a kérdezővel összejönni? Amúgy eddig nem zavarta.

2020. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!