Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hónapok után miért nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok után miért nem tud továbblépni valaki?

Figyelt kérdés

Egy különösen csúnya szakítás volt. És a végére csak kölcsönösen utáltuk egymást. Mindketten más emberrel vagyunk azóta. Ő mégis ennyi idő után is próbál lejáratni.

Néhány napja felhívott, hogy ne kérdezősködjek utánna, meg az ùj barátjáról. De én semmi ilyesmit nem csináltam. Még a közös barátainkat is leépítettem a szakítás után, mert velük is üzengetet. Mikor próbáltam elmagyarázni hogy nem csináltam semmit akkor nekiállt bizonygatni hogy ő mennyire túl van rajtam. Én ennek örülök, de akkor miért zargat?


2022. márc. 3. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a párkapcsolatok (általában) érzelmi, nem pedig racionális alapúak.
2022. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyűlölet is a szerelem egy formája. Leginkább az, amikor egovezérelten nyomja el az érzéseit valaki. Ha teljesen semleges és közönyös lenne, már arra sem emlékezne, hogy ki vagy és élné világát
2022. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont azért szakítottunk végül, mert a mostani ùj barátjának meztelen képeket küldözgetett mikor még velem volt. Szóval nem csak a racionalitás a baj...
2022. márc. 3. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ő nincs magával tisztában. Kövesd a saját utad!
2022. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tipik csaj
2022. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs más
2022. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!