Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paperdog kérdése:

Miért nem tudok teljesen továbblépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én sztorim talán kicsit furcsa, de nem tudok mit kezdeni vele, régóta agyaltam, hogy ide kiírom, hátha valaki tud tanácsot adni, vagy csak végre kiírom magamból. Anno sok randim volt, sosem volt gondom a csajozással, élveztem az életet, nem akadtam fent egy lányon sem, sűrűn cserélődtek a barátnőim, soha senkit nem csaltam meg, csak nem is tudtam senkivel kapcsolatban maradni. Nyughatatlan srác vagyok, mindig amilyen könnyen jöttek a lányok, úgy lett vége a kapcsolatnak. 2 éve találkoztam egy lánnyal. baráti társaság mutatott be minket egymásnak, mikor először megláttam szó szerint első gondolatom az volt, hogy lehet valaki ennyire gyönyörű, ilyen ezelőtt nem volt velem, sosem izgultam lány jelenlétében, de nála az egész randin kalapált a szívem, teljesen beleszerettem. Baromi jól ment minden, együtt voltunk sokáig, akárhányszor ránéztem tudtam, h szerelmes vagyok, utcán egy lány sem keltette fel a figyelmemet, soha nem tudtam volna megcsalni, kivettünk albérletet, összeköltöztünk, és volt egy kutyája is akit szintén imádtam, minden működött, ahogy kell. Aztán egy nap elkezdtünk veszekedni, kiderültek dolgok, amiket férfiként nem tudtam megemészteni (ezt nem szeretném részletezni, mert nem ez a lényeg), szakítottam vele, más lehetőségem nem maradt. Idáig rendben is lenne a dolog, éltem az életem, sportoltam, munka, randizgatások, viszont ráeszméltem, hogy bennem ragadt ez a lány, egyszerűen nem tudok mit kezdeni ezzel. Hosszú idő telt el, nem is beszélünk azóta, régebben keresett online, de nem reagáltam rá, tudom, hogy helyes döntés volt a szakítás részemről, férfiként ki kellett állnom az elveim mellett, viszont nem értem, ha ezt így gondolom, ha átlátom a döntésemet, miért nem tudok továbblépni? Han nem is folyamatosan, de minden nap eszembe jut, átélem a közös szép emlékeket magamban újra és újra. Ha meglátok egy lányt aki hasonlít rá remélem, hogy ő az és találkozunk, beszélgetünk. Úgy érzem, ő volt az a nő aki mellett igazán férfinek érezhettem magam, akire ha ránéztem kétség nélkül tudtam, hogy szerelmes vagyok, odavoltam az inteligánciájáért, a külsejéért, az illatáért, a stílusáért, és bár tudom, hogy soha nem kezdeném vele elölről, mindig azon agyalok, mit tehettem volna másképp, hogy ma is együtt legyünk. Egy részem teljesen ott maradt vele és iszonyatos ürességet érzek folyamatosan. Rossz belegondolni, hogy már nem leszünk egy pár, de a legrosszabb, hogy voltunk együtt és bele se gondoltam, hogy elveszítem egy nap, azt meg pláne nem, hogy így benne ragadok a múltban. Aztmondják az idő segít, eddig minden szakításom fájdalma elmúlt az idővel, de ez az idővel csak erősödik, folyamatosan. Vége lesz ennek valaha, vagy egy életen át magammal viszem ezt a részét az életemnek? Volt vagy van valaki hasonló szituban? 29/f



2021. aug. 4. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"(ezt nem szeretném részletezni, mert nem ez a lényeg)", de ez a lényeg!

Te csak a szépre akarsz emlékezni, holott vele kapcsolatban ezek szerint volt szakítás erejű rossz.

Ha minden szép jelző mellé odatennéd, de ezt, meg ezt csinálta, mindjárt nem éreznéd olyan csodásnak őt!

2021. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha újra megfog ennyire egy lány akoor túlleszel rajta.
2021. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszacsinálni? Beszélj vele
2021. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

#1 Teljesen igazad van, nem csak a szépre szabad emlékezni, de így is nehéz ez a dolog.


#2 Igen, ezt mondta legjobb barátom is, legyen igazatok.


#3 Visszacsinalnam, ujra megtenne azokat a dolgokat, amik miatt szakitottam es csak lelkileg mennek tonkre.

2021. aug. 10. 16:28
 5/8 waldstein válasza:

Nekem is van egy ilyen lány az életemben . Osztálytársak voltunk , gyerek korom óta szerelmes vagyok belé és egyetem harmadik évében össze is jöttünk. Soha nem láttam szebbet nála és az a baj , hogy úgy érzem nem is fogok. Életem legszebb időszaka hozzá köthető ... 2 évet tartott és szakítottunk veszekedések miatt. Ennek lassan fél éve és mai napig ha meghallom a nevét vagy meglátom véletlenül egy képen felmegy a pulzusom. A randizáshoz más csajokkal jelenleg erőfeszítés szükséges a részemről mert nincs kedvem senkihez de tudom , muszáj hogyha túl akarok lépni . Folyton nyomódik a mellkasom és nagyon nagy ürességet érzek. Átérzem , hogy milyen rossz neked is. Én is pont így vagyok vele ,hogy az agyam tudja , hogy el kell engedni viszont nem tudom hogy lehet befolyásolni azt hogy a szíve is ezt érezze az embernek. Ilyenkor vesztünk el egy részt magunkból azt hiszem.... főleg, hogy már nem tini szerelmekről van szó. Sok sikert neked , remélem megtalálod azt aki majd a legjobban bánik veled. Lehet nem leszel annyira szerelmes mint a másik lányba de próbálj nyitott szemmel járni és értékelni azokat a dolgokat amik azelőtt esetleg elkerülték a figyelmed vagy természetesnek vetted :) ugyanígy légy nyitott szemmel és tudd , hogy mit nem akarsz. (Én például tuti nem akarok már olyan lánnyal kapcsolatot aki napi 5 insta sztorit rak ki magáról mert tudom hogy az ilyen lány nem csak az én figyelmemre vágyik) Fel a fejjel! :D


25/F

2021. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm, akkor úgy néz ki, hasonló cipőben járunk. Minden jót kívánok neked, remélem találsz olyan lányt, aki feledtetni tudja veled!
2021. aug. 28. 12:09
 7/8 anonim válasza:
Teljesen sose leszel túl rajta. Én több mint húsz éve szakítottam életem szerelmével mert túl jó dolgom volt, és azt hittem ez mindig így lesz. Hát nem. Megtaláltam a párom, nagyon boldogok vagyunk, de azt az űrt sosem képes betölteni senki. Egy idő után már nem fáj, de ha rá gondolok, akkor állandóan bennem van, hogy mekkora barom voltam.
2022. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is otthagytam életem szerelmét. Soha többé nem leszünk együtt :/ Van ez ìgy ràszìvtam. Jótanàcs: ha ilyet érzel legközelebb soha de soha ne emgedd el!!
2022. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!