Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy 2 és fél éves párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Waldstein kérdése:

Egy 2 és fél éves párkapcsolat után először életemben nem tudok továbblépni. Mennyi idő kell ameddig nem rá gondolva kelek fel és fekszek le ?

Figyelt kérdés

A teljes sztori (hosszú lehet) . A lány akiről szó van régen osztálytársam volt és gyerek korom óta szerelmes vagyok belé. Mindig mondta hogy neki is különleges vagyok de egyértelmüen én voltam az aki jobban szereti a másikat.Az egyetemi éveink alatt egy nyáron találkoztunk és lassan alakultak a dolgok de végül 2018 novemberében jöttünk össze. Nekem akkor halt meg édesanyám és ő volt a támaszom , rengeteget elvett a fájdalmamból. Bár akkor magam alatt voltam de a mi kapcsolatunk az gyönyörű volt. Olyan szerelmesek voltunk egymásba és felőle is olyat éreztem amit azelőtt soha . Szeretett engem tudom. Vigyáztam hogy ne támaszkodjak rá annyira édesanyám elvesztése miatt ami neki teher lehet. Megvoltak a barátaim, a családom viszont darabokra hullott. Ugyanakkor az ő családja pedig gyakorlatilag befogadott engem és annyira jó érzés volt hogy nem vagyok egyedül és tartozom valahova. Voltak veszekedéseink de senki nem csalta meg a másikat, sokáig voltunk távkapcsolatban de 3 hónap választott el az összeköltözéstől. Azért vetett véget mert "már nem érzett úgy mint az elején". 12 éve ismerem őt és a családját.. Most nincs meg az én családom sem , az övé sincs már ott nekem... nagyon egyedül vagyok és sokszor nyomódik a mellkasom van hogy egész nap.Ismerkedek más lányokkal de nagyon nagy erőfeszítésbe kerül mert nincs kedvem senkihez. Az életemnél jobban szeretem , úgy érzem cserbenhagyott engem.Hogy tudom feldolgozni , megérteni azt, hogy egy ember aki ilyen mélyen közel állt hozzám, nem kér többé a szeretetemből ? Van valakinek hasonló sztorija ? Barátokkal nem tudom teljesen megbeszélni...velük minden rendben van és meghalgattak 1x-2x de nem tudják átérezni.


25/F



2021. aug. 14. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú hónapok. Akár egy év is lehet. Én is nagyon szerettem, nálam ez a már nem érzett úgy mint az elején" szöveg azt jelentette, hogy egy tőlem 20 évvel idősebb palival lelépett. Persze nem garancia, hogy más van már neki, de javaslom a követés leállítását, hogy túl tudj lendülni, mert még úgy sem lesz egyszerű, ha nem látod. Sok sikert!
2021. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!