Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másfél év óta nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év óta nem tudom elfelejteni az exem.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020 októberében szakítottunk, messzebb lakunk egymástól.

Amikor korlátozás volt, tudtam gyógyulni egyedül, kezdett könnyebb lenni.

Aztán jött a nyár, és csomószor lefekudtunk, ő kezdeményezett, én meg gyenge voltam lelkileg hogy visszautasítsam. Azóta próbáljuk életemetni magunkban, de ahányszor meglatom, szetszakad a heg. Mit tehetnék?



2022. márc. 13. 07:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nehéz is továbblépni, hogy folyton lefeküdtök.
2022. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha el akarod felejteni, rossz ötlet többször találkozni és lefeküdni vele. Szakits meg minden kapcsolatot, csinálj olyat, amitol jól érzed magad, élj társasági életet és az idő segíteni fog.
2022. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás mindehonnan, h véletlenül tudjon ujabb szexre hívni.

És kezdj el ismerkedni. Nekem mindig csak akkor sikerult vegleg elfelejteni az exet, amikor már volt új a láthatáron.

2022. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tavaly ősszel feküdtünk le utoljára, azóta semmi

Egy haveri társaságba jarunk sajnos, és ahányszor meglatom, összetörök.

2022. márc. 13. 07:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
* véletlenül se
2022. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbálok kikapcsolódni, szórakozni járni, utazni, de egy ideig jobb, aztán ha Meglátom kezdődik minden elölről
2022. márc. 13. 07:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nincs új pasi a láthatáron, ha lenne akkor már nem foglalkoznál az exeddel. Kezdj el ismerkedni!
2022. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy kapcsolatfüggő vagyok egy picit.

Volt egy csávó, meg vannak jelentkezők, de nem tudok szerelmes lenni

2022. márc. 13. 08:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így egy exemmel. Nálam 2 évig tartott a gyász. Mi is találkoztunk néha, ami nehezítette nekem az elszakadást, aztán inkább kezdtem távolságot tartani, lassan észrevettem más lányokat is magam körül, aztán szép lassan túl lettem az ex barátnőmön. Mondjuk 10 évig voltunk együtt.
2022. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Remélem változni fog, mert ez az őrületbe kerget

2022. márc. 13. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!