Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátai fontosabbak, szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátai fontosabbak, szeretem, nem akarom elfelejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen beleőrülök, a párom fél év után megkattant, körbeveszik a barátok, akik alpáriak, nincs párkapcsolatuk, nem dolgoznak, isznak és miegymás, mit tehetnék, nem ilyen jövőre vágyom, a munkahelyét a párom már elveszítette mióta ők körülveszik, szóvátettem a dolgokat, hatalmas veszekedéseink voltak, most kidobott. Szeretem őt, vele képzelem a jövőm, nem vele van gondom, ő viszont nem látja a problémát, nem érzi a súlyát. Már állandóan együtt lógnak, nincs szabad pillaant, mikor úgy kereshetném meg, hogy nincs fenn nála legalább 1 valaki, ilyenkor persze nem is úgy reagál, viselkedik mint szokott. Lassan egy hónapja költöztem el, eddig minden nap beszélgettünk, ő is keresett, én is sokszor őt. Megkértem döntse el mit szeretne, mert ez mindkettőnknek rossz. Eldöntötte, megfojtom, elege van, utálja ami van, szakít, végleg. Mit tehetnék? Van bármi esélyem vagy ez ennyi volt?

2022. jan. 28. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Keresni fog
Nem fog keresni
A barátai mindig fontosabbak lesznek
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért írod azt, hogy nem a pároddal van bajod? Dehogynem! Az ember a haverokat/barátokat saját maga választja és ha ő ilyeneket választott, akkor az tökéletes tükre annak, hogy milyen ő maga.


Lépj tovább, ennél csak jobbat találsz, felesleges arra várni, hogy megváltozzon, csak az idődet rabolja. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle!

2022. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, lehet, hogy próbálom felmenteni, annyira jó pár volt, partner, társ, több, mint amit eddig valaha kaptam az élettől. Rettenetes érzés, hogy most is velük van, munkát sem keres, pedig nem ilyen volt. ÉS mindeközben csak az ellenséget látja bennem, aki el akarja üldözni a barátait :( Az elmúlt másfél hónapban annyiszor mentem le kutyába, futottam utána, hogy helyrehozzuk de ő tényleg nem látja a probléma forrását :( Annyi mindent megtennék érte.
2022. jan. 28. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól veszem ki a szavaidból, fél éve voltatok együtt, ennyi idő alatt nem igazán lehet megismerni valakit. Ezen felül az is lehet, hogy annyira másnak akartad látni, hogy ez ideig-óráig működött is, de aztán kénytelen voltál meglátni a valódi énjét.
2022. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fél évig éltünk együtt, másfél éve voltunk együtt :(

Viszont amit írsz abban lehet igazság, mert ő valóban nem érzi ezt problémának szerinte ez tlejesen rendben van, hogy a barátai úgy jönnek fel hozzá mintha haza járnának, akár hajnali 3kor is. Az elejétől voltak ezzel gondjaink, igazéból minden veszekedésünk alapja volt. Ő mindig megsértődött, én mindig futottam. Rettentő rosszul érzem magam most is pedig kikötöttem, hogy nekem ez nem fér bele.

2022. jan. 28. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalt voltam.

Sokat buliztam ittam stb bár nekem nem ment a munka rovására de az én társaságom is hasonló volt.

Jött egy lány ki rántott belőle nagyon nehéz volt a barátokat hatra hagyni de megtettem!

Együtt voltam a lánnyal másfél évig és már a jövőt, gyereket, hazat terveztük amikor kibokte hogy neki bulizni kell meg!



Tudod mit érzek most ? :))))


Hatra hagytam mindent

És elhagyott az egyetlen szerelmem azért mert élni akar


Szóval azt ajánlom állj a sarkadra és beszélj vele mint egy határozott felnőtt és dontsetek együtt és ne húzd! Csak ne ess abba a hibába mitn az párom! Ennyit kerek!:)

2022. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jelenleg nem áll velem szóba. Én már készen állok a családra, szeretnék babát, vele szeretném leélni az életem, sose voltam bulizós fajta, tini koromat leszámítva. nem tudom mit tehetnék, mert nagyon kiosztottam a viselkedéséért, minden pénzünk erre megy el, hogy ő jól érezze magát a barátaival, csúnyán elzavartam őket a lakásból, napok óta nem áll velem szóba... Akkor azzal zártuk a beszélgetést, hogy megkértem döntse el végleg mit akar, ne játszon az érzéseimmel. Mondta, hogy szeret, de megfojtom a viselkedésemmel és szerinte nem probléma ha heti 1-2 alkalommal barátokkal van (ja, csak épp mindennapos a történet...)
2022. jan. 28. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted! Döntősön és te is dönts


Beszéljetek meg a jövőt!!!

2022. jan. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés:

Barátokkal megszakította a kapcsolatot, fel sem veszi nekik a telofont.

Viszont velem sem beszél.. Teljesen magába van zárkózva, ha keresem totál kiakad, hogy hagyjam.

2022. jan. 30. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát talán ez kell most neki
2022. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!