Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítséget kérni illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsani13 kérdése:

Segítséget kérni illetve tanácsokat kérnék, hogy hogyan tudjam elfelejteni a volt barátomat? 3éve volt hogy együtt voltunk, nekem első szerelem volt, nagyon szerettem meg ragaszkodtam hozzá.2éve körülbelül összeköltöztünk albérletbe.

Figyelt kérdés

Minden jól ment egy darabig aztán egyre rosszabbodtak az alkohol és drog problémái.


Nagyon sokszor kelt ki magából, kiabált, bántott is.

Sokszor kért bocsánatot, sokszor adtam esélyt újból neki.

De egy jó ideje észrevettem magamon is hogy nagyon belefáradtam a hazugságiba, hogy csak néha gondol egyet nem alszik itthon, hazudik hogy hol volt, nem mondja meg, telefonját rejtegetve oldja fel ha ott vagyok mellette.

És sajnos egy jó ideje az albérletbe is alig akar valamit fizetni, mindig valami hazugsággal jön hogy mi történt.

Most elszántam magam hogy hazaköltözöm és befejezem vele.

Kicsit több mint egy hét múlva fogok költözni és most próbál rám hatni de nem erőlteti meg magát ami nem változtatna semmit de fáj azért hogy konkrétan kivoltam használva és mégis nekem fáj ez az egész sokkal jobban... Tanácsokat, segítséget szeretnék kérni, mert nem nagyon van olyan akivel ezt megbeszélhetném és kB mindenhol elsírom magam napok óta.



2021. szept. 29. 07:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Gyűrűt is kaptam tőle majdnem 1 éve és azt is amikor mondtam neki hogy költözöm akkor elvette hogy akkor eladja, ma reggel is azt mondta hogy akkor pakoljak és takarodjak.
2021. szept. 29. 07:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd az idő begyógyítja a sebeket. Mást nem nagyon tudsz tenni.
2021. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért fáj neked mert érzelmileg komolyan vetted ezt a helyzetet.

De az ilyen sajnos képtelen nem énközpoltú lenni, semmi se fog számítani neki csak a saját dolgai... Ne szenvedjen miatta tovább, inkább magadra fókuszálj végig, ő meg élje ugyanezt a zavaros semmit nélküled.


Kár volt megmondani előre neki, hogy hazaköltözöladdig apránként vidd haza amid értékesebb holmid van talán ha van rá mód. Ha nincs, barátokhoz átmenekíteni ne tegyen kárt bennük s próbálj kitérni a provokatív helyzetek elől.

2021. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos nincs barátom akihez mehetnék,azért is írtam ide mert nincs kinek ezeket elmondanom.

Próbálom addig kerülni a veszekedést,meg úgy mindent vele.

Csak muszáj volt tudnia mivel a főbérlő őt is felhívta volna a felmondás miatt.

2021. szept. 29. 08:54
 5/8 A kérdező kommentje:

Inkább a lelki része rossz nekem nagyon,egyedül leszek még jobban lelkileg és ilyenkor mindig a jó dolgok jutnak eszembe sajnos.

Sajnos nagyon naív voltam, mindent megtettem volna érte, sok mindent tettem is.

2021. szept. 29. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Hoztál egy döntést, meg is indokoltad az okát, szerintem logikus döntést hoztál. A párod nem változtatott az életmódján, te ezt megelégelted, ott kell hagyni és nem visszanézni. Biztosan szeretitek még egymást, de be kell látnod, hogy ennek a kapcsolatnak nincs így jövője, teljesen felesleges a drága idődet erre pocsékolni.

A helyedben minél hamarabb elköltöznék és megszakítanék minden kapcsolatot, minden egyes nap amit egy szakítás után együtt töltötök csak hosszabbítja a folyamatot, mélyebb sebeket okoz.

Ilyenkor nem szabad mérlegelni az anyagiakat, ha van lehetőség minél hamarabb külön kell válni és új kihívást keresni. Egy könyv bezárul, egy történet véget ér, hogy mikor kezdesz újat az csak rajtad múlik!

2021. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább az bánt, hogy kihasznált, hazudozott. Ezt nem tudod feldolgozni. Jól teszed, hogy szakítasz. Ez a helyes döntés. Minél előbb elhagyod, annál előbb rendbejössz lelkileg. Kell egy kis idő, átvészeled, minden nap egyre könnyebb lesz, meglátod.
2021. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megértő válaszokat!

Jól esnek a támogatások

2021. szept. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!