Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mitől van? Mié...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mitől van? Miért csinálja ezt!?

Figyelt kérdés

Az ex barátnőm több hónap elteltével is a sèrlemeit mondja nekem,minden ok és indok nélkül!Hozzám vág évekkel ezelőtti dolgokat! Találkoztunk mert van egy közös gyerekünk.

És láthatóan nagyon feszült mikor mondja!

Több hónap eltelt!Ezért nem értem miért!Hisz igazából ez már nem számít!Amolyan megerősítés magának,hogy jól döntött..(Szerintem)

Minden apró dologgal felhív vagy keres...

De azt mondja ő túl lépett!



2022. márc. 14. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

"De azt mondja ő túl lépett!"


Attól h mással dug de téged gyűlöl az még nem túllépés.


Egyébként csak tipikus nő, kell a dráma.


Ki miatt lett vége?

2022. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy igaza van, megbántad, de már nem lehet mit tenni. Talán csak ezt akarja hallani.
2022. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Miattam lett vége..

De ilyenkor már nincs jelentősége, vége és vége..csak ezt a viselkedést nem értem!

2022. márc. 14. 13:17
 4/4 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szóval azt mondja, hogy ő túllépett...

Nem. Nem lépett túl, hisz akkor fel nem hozná régi sérelmeit. Hanem csak szeretne túl lépni rajta. És csak önigazolást keres. Hogy neki aztán semmi köze ahhoz, hogy nálatok így alakultak a dolgok.

Mert hát nyilvàn téged hibáztat.


És szerinted? Neki tényleg semmi köze ahhoz, ami köztetek történt? 🤔 Vagy esetleg, ami köztetek igazából NEM történt (meg)? Bár meg kellett volna... így utólag belátva.

Csak kérdem.


Az ERŐ legyen veled!

2022. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!