Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Könnyebb úgy túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb úgy túllépni a szakításon, ha utána rögtön van más?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, csak az új kapcsolatot is elrontja.
2022. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az adott illető személyiségétől függ.

Van aki felszínesebben kötődik, ezért liánozással ugrik egyik kapcsolatból a másikba, mert neki így jó. De van aki annyira tud kötődni ahhoz akivel szakított, hogy ha beleugrana egy új kapcsolatba, akkor önkéntelenül is az exhez hasonlítgatná az új párját, ami egyik félnek sem jó.

Jobb egy ideig egyedül maradni és letisztázni magadban a saját érzelmeidet (az exeddel és magaddal kapcsolatban), és csak utána ismerkedni másokkal.

2022. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
tilós! Régi sérelmeket újba vinni, vagy akár a régi vmiben jobb volt és azt szóvá teszed nem szabad.
2022. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2022. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de legalább még egy gerinctelen állat is leszel az új partnerrel.
2022. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Nálam volt olyan, hogy lianoztam és az új kapcsolat csak 1 hónapig tartott. Aztán olyan is, hogy x ideig együtt voltunk, szakítottunk, de nem volt 3. a képben(olyan is volt, hogy volt). Én a legutóbbi szakitasom után 2,5 évig egyedül voltam tudatosan, hogy osszeszedjem magam. 1,5 évig tartott a legutóbbi kapcsolatom, de ott a srac elhanyagolt. Szakítás előtt 1,5 hónappal egy volt kollégám kezdeményezett beszélgetést(nekem ő már akkor is tetszett, de nem volt alkalmas az idő, hogy mi osszejojjunk).

Aztán én is letisztaztam magam míg szemelyes találkozóra került a sor és osszejottunk. Még friss, így nem tudom mi lesz hosszútávon, de már most ég és föld a különbség mint a korábbi kapcsolataimban.

2022. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem nemrég szakítottak, úgyhogy még friss az élmény. A párom nagyon durván elhanyagolt, így azt gondoltam hogyha mi egyszer szakítunk, akkor tuti azonnal neki is állok keresni egy normális pasit. Most hogy végre vége egyelőre tök jól elvagyok így. Nem érzem azt hogy őszintén át tudnám adni magam az új érzéseknek, tehát az új párommal szemben lenne ez köcsögség
2022. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 moozygoo ***** válasza:
Igen, könnyebb felejteni a régit
2022. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ, miért és , hogy van az a más...


Nincs semmilyen kötelező gyászidőszak meg hasonlók, nem kell hónapokat várni arra, hogy jujj ennyi év után ha lesz valakim 2 hónapon belül tuti nem szerettem az előzőt...


Viszont ha azaz új valaki csak külsőleg mozgatja meg és szexuálisan, és az érzésekről is hazudik csak neki és időtöltésnek kell akkor igen....akkor szemétség mert kihasználja a másikat.

2022. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!