Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha hiányzik az exem, de abban sem vagyok biztos, hogy szerettem-e őt valaha?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 évig voltunk együtt, novemberben szakítottunk, nekem első kapcsolatom volt. Mind a ketten rengeteg hibát követtünk el. Sok sérelem ért (ahogy biztosan őt is sokszor bántja/bántotta a viselkedésem), de ennek ellenére mindvégig azon voltam, hogy ne eldobjuk a kapcsolatunkat, hanem próbáljunk rajta javítani. Már lecsillapodtak a szakítás utáni kedélyek, beláttam, hogy nem működött, azt is tudom, hogy nem arra van szükségem, amit ő nyújtani tudott, mégis időnként nagyon tud hiányozni. Nem akarom elhinni, hogy az lenne a szerelem, amit átéltem az elmúlt években (a viselkedése miatt egyáltalán nem éreztem magamat érzelmileg biztonságban, bizonytalan voltam, rengeteget sírtam, úgy érzem, többet elvett belőlem ez a kapcsolat, mint adott volna). Mégis várom, hogy keressen. Már az is megfordult a fejemben, hogy csak az egóm miatt. Bánt(ott), hogy eldobott, mert komolyan terveztem vele a sok hülyeség ellenére is.


Normális érzés, hogy azt akarom, ő is "szenvedjen" kicsit miattam, vagy legalább mutassa, hogy nem vagyok neki jelentéktelen egy felkereséssel? Mikor fog ez elmúlni? :( nem akarok már vele foglalkozni...



2022. márc. 21. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a társfüggőséget.
2022. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
November óta eltelt négy hónap, mégis azt mondom, hogy normális. De ha ennyire hiányzik, miért nem írsz rá? Esetleg kezdeményezz egy találkozót, ott úgyis kiderülne, valójában mit szeretnél.
2022. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már ráírtam régebben, egyértelművé tette, hogy nem szerertne velem beszélni. Emiatt nem akarom erőltetni a dolgot. Remélem, lassan már ténylegesen el tudom őt engedni. :(
2022. márc. 22. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha magadban levontad a tanulságot, hogy nem tett jót neked ez a kapcsolat, szenvedtél mellette, akkor ne írj rá! Főleg ne, ha ő sem nyitott rá. Az természetes, hogy ha valamit elveszítünk, akkor azt veszteségként éljük meg. Egy kapcsolatot el kell gyászolni. Igen, természetes az, hogy még hiányzik, hiszen két évig az életed része volt! Még egy bántalmazó kapcsolat is tud hiányozni még akkor is, ha utána jobb lesz az illető élete. Fogadd el, hogy ez egy ilyen időszak. Ne akarj elmenekülni a rossz érzésektől azzal, hogy újrakezdesz valamit, ami nem működött. Idő kell ahhoz, hogy meggyászold ezt a kapcsolatot, ne siettesd magad. Próbáld magad elfoglalni, barátokkal lenni, az segíteni fog.
2022. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!