Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha lenne rá lehetőséged,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne rá lehetőséged, kitörölnéd az emlékeidből, hogy valaha is szerettél valakit? Ki az és miért felejtenéd el?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 20:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%
Meg tette Ő saját maga!
2022. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Nemkell hogy kitoroljem, mert már kitöröltem. A lényegesebb az hogy soha többé nem akarom ezt az érzést érezni.
2022. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom. Részben ezért is iszok sokszor esténként, azt hiszem, hogy felejtsek, legalábbis ne fájjon. Másrészt volt néhány olyan pillanatunk, ami miatt megérte megszületni. Nem szívesen felejteném el azt, ahogy egyszer megcsókolt, pedig éveket vártam arra az egy csókra. Családosként ismertem meg, amikor már rég nem hittem abban, hogy képes vagyok még szerelmet érezni.
2022. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Jó kérdés...


Nekem erről a mátrix dilemmája jutott eszembe (a filmre gondolok), hogy akarod tudni az igazságot, vagy jobb a boldog illúzióban élni (vagyis ennél a konkrét példánál, abban a tudatban, hogy nem szerettél senkit és "előről kezdheted")


Nagyon jó kérdés.

Néha nem lenne rossz az utóbbi...

2022. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha lehetne, akkor az összes lányt, akibe szerelmes voltam elfelejteném örökre. Egyik se viszonozta az érzéseimet, csak fájdalmat okoztak.:(
2022. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Minden kapcsolatom úgy alakult, ahogy a legelején gondoltam hogy alakulni fog 🙃


Amelyikről azt gondoltam hogy csúnya vége lesz annak az is lett. Amelyik csajról gondoltam hogy félre megy az félre is ment. És mindegyikből jobban jöttem ki és erősebben mint előtte voltam. Bár lehet nagy segitség hogy szerelmes egyikbe sem voltam

2022. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
A legutóbbi szerelmem. A baj az volt, hogy csak én tartottam annak, ő mellettem száz másik életet élt, csalt, hazudott. Úgy dobott el, mint egy koszos zsebkendőt. Most is alábecsül és azt gondolja, bárkin keresztül gázolhat. Óriásit téved...
2022. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem tudom! 30evesen meghalt, nem szakitas miatt

Egy igazi szappanoperat éltem at es a vege is ilyen lett

Baxxa meg

2022. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%

Most amúgy le lettem pontozva, mert nem egy lelki szarkupac vagyok aki a régi hibáin kesereg?

(6-os válaszoló szolhálatukra)

2022. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

Igen, egy plátói szerelmet.


Az egyik életem legnagyobb szerelme volt. Küldte felém a jeleket, egy randiba is belement, majd közölte, hogy innentől külföldön fog élni. :) Nem viccelek, panikbeteg és depressziós lettem, pedig nem vagyok egy könnyen szerelmes típus. A pasi rögtön megfogott amikor legelőször láttam. Nem akarom rejtegetni, a lényeg, hogy ennek 3 éve és ha megjelenne az életemben még most is igent mondanék, nincs nap hogy ne jutna eszembe, de megtanultam ezzel együttélni.


28/N vagyok, tehát már nem tini. Mégis nagyon megvisel még mindig, ilyet a büdös életben nem akarok többet érezni.

2022. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!