Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes voltam belé, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam belé, vagy inkább szerettem, egyáltalán voltam valaha szerelmes?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a témáról, mégis nehéz eldönteni. A volt párom nagyon szerelmes volt belém, hirtelen történt, én örültem neki, de nekem gyors volt az egész, megakartam ismerni, hogy ki is ő és ahogy megismertem néhány hónap alatt fokozatosan nagyon megszerettem. Talán szerelmes is lettem belé, nem tudom, hogy szerelem vagy erős szeretet volt. Már nem vagyunk együtt, de én még most is nagyon szeretem őt és nagyon hiányzik, ha lehetne örökre vele maradnék, mert megszerettem úgy, hogy vele végleg eltudnék köteleződni.

2021. júl. 16. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Oké, mi a kérdés?
2021. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha így érzed és gondolod akkor szerelmes vagy
2021. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel és beszélj vele
2021. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen az! Talán ő is így érez még mindig irántad.
2021. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
azóta szülté 2 gyereket.
2021. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Örökre vele maradnál és el tudnál köteleződni végleg. Ez szerelemnek hangzik. De!

Attól függ, mi okozza ez benned. Mert ha csak annyi, hogy vele el tudod képzelni, meg jófej, hasonlítunk is, ő nagyon szeret, elvagyunk, stb, szóval inkább rábeszéled magad,akkor nem mondanám szerelemnek.

2021. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon erős kötődés. :)
2021. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az a szerelem, amikor megőrülsz a másikért, éjjel-nappal vele akarsz lenni, rá akarsz mászni, mindenben idealizálod, imádod-kívánod. Hát ilyesmi.
2021. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Ez még nem szerelem.
2021. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as, amit te írtál, lehet a szerelem rózsaszín ködös része vagy egy fellángolás is.

6-os voltam

2021. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!