Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel hogy az exem egyik naprol a masikra elhagyott?

Figyelt kérdés

6 hete.... A talikat mindig lemondta... kerdeztem tőle szakitani akar mondta egyertelmű.... Ma messengeren irtam neki hogyfaj stb csak annyit irt sajnalom siros fejekkel.

Par napja meg hogy egyedül akar lenni mert lelki baja van de hogy mi nem mondta el hiaba kerdeztem.

Mit tegyek? Boldog voltam vele ő volt a legjobb eddig.

24/L



2022. márc. 22. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Jön a következő. Dobd fel magad Tinderre, találsz nála sokkal jobbat pillanatok alatt.
2022. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De úgy érzem nem tudnék mast szeretni.
2022. márc. 22. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem egyik napról a másikra, nem is akart veled találkozni, fel kellett, hogy tűnjön. Ezek szerint ő nem boldog, semmit nem kell tenned, fogadd el lépj tovább. Találkozz a barátaiddal, nézz filmeket, menj el futni, foglald el magad.
2022. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Lesz másik. Jobb. Képes leszel ugyanígy vagy még jobban szeretni.
2022. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nézz horrorfilmet. Nem viccelek. A szorongás ellen a legjobb gyógyszer a félelem. Nem viccelek. Vagy menj és csinálj valami félelmeteset, extrémet. Ejtőernyős urgás, sziklamászás.
2022. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!