Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szokványos szakító ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokványos szakító ok ha valaki lenézi a részegeket?

Figyelt kérdés
Tehát különösebb gond nincs vele csak leszólja őket az olyan kifejezésekkel hogy "csillagvizsgáló" meg "síelésből érkezett"? Tehát őket is bevédik szolidaritásból mint az ilyen olyan kisebbségeket, vagyis hogy aki minősíthetetlen stílust tanúsít irántuk azzal büntetésből szakít a csaja/pasija??

2022. ápr. 8. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább vicces, mint leszólás. Aki nem alkoholista, az általában szórakozás kapcsán szokott inni, azt pedig nem igazán lehet leszólni poénos szavakkal, hogy valaki szórakozás közben fejreállt kicsit.
2022. ápr. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem maga az, hogy feltétlen késztetést érez valaki, hogy belekössön a másikba zavaró. Mi is ércelődünk másokon a párommal, de nem ítélem el az illetőt. Ha ez is simán egy megjegyzés, amin a pár összenevet és megy tovább az élet, azzal nincs bajom. Ha gúnyos, gonoszkodó a stílus, azzal igen. És nem azért, mert a részeget védem, hanem, mert a gúnyolódó fél stílusával, jellemével nem értek egyet, nem tudok azonosulni.
2022. ápr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban féltem az alkoholistáktól.. Ma már tudom hogy nem bántunk senkit 😅🤣😂
2022. ápr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem tőlük kiskoromban.


Es szerintem is ez inkabb vicces. Meg hagy legyen már szabad vélemény.

2022. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
balázspercek?
2022. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár ilyen nagy problémáim lennének, de tényleg. :D
2022. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nabammeg, ezért szakítani valakivel, mert ártatlanul poénkodik a részegeken? WTF? Még ha markecolna vagy hasonló, azt megérteném, de ilyen középszar poénokért valóban kidobnál valakit, ha más probléma nincsen?
2022. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!