Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Működhet egy olyan szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy olyan szexkapcsolat, amiben mindketten az exünkbe vagyunk szerelmesek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Már működik vagy még csak tervezitek?
2022. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen irányt vett.
2022. ápr. 9. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Nekem csak addig működött (nekem online szerelmem volt akivel napi szinten videoztunk együtt keltünk ettünknaludtunk is stb)amig nem kezdett el a masik(a szexkapcsolatosom) féltékenykedni meg korlatozni, meg azzal hülyíteni hogy legyünk normál kapcsolatban, tiltsam le az online szerelmem, csak hogy nehogy szabad madárként legyen rendes barátom ha nem is az online, hanem akkor más az életben.

Szóval ha az egyik betartja a határokat es nem kezd el féltékenykedni korlátozni hülyíteni, addig működik csak.

2022. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* szoval nekem online szerelmem volt nem az ex, ez mellett volt az életben egy masik szexre.a lényeg ugyanaz. Másba voltam szerelmes vele meg szexeltem
2022. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"mellett volt az életben egy masik szexre" aki meg az exébe volt szerelmes. Tehát en az online szerekmembe ő meg az exébe.
2022. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
xD
2022. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!