Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hazudtátok már azt csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hazudtátok már azt csak szexért, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Mennyi időt és energiát vagytok hajlandóak egy lányra "fektetni" ha csak szexet akartok tőle?


Nincs bűntudat miután szerelmesnek hazudtátok magatokat?



2021. dec. 15. 11:23
A kérdező szavazást indított:
Pár hétig fűzögetem csak. Tovább nem vagyok hajlandó
Több hónap is belefér, ha több szexet kapok
Ameddig kapok szexet akarmeddig képes vagyok fűzögetni. Akár egy évig is
Az első szexig. Miután megvolt ott hagyom
Nem csinálok ilyet, mert undorítónak tartom
32 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

én korrekt szoktam lenni, ha csak tartósabb összejárást akarok, akkor azt mondom, aztán vagy vevő a csaj vagy nem

nem hazudok

2021. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem, de emiatt lett is vége kapcsolatomnak olyan lánnyal akivel szerettem szexelni úgyhogy lehet el kéne kezdenem kamuzni
2021. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sok ilyennel találkoztam. Szóval ha az érdekel mennyire gyakori, akkor bátran lehet mondani, hogy bizony ez létező jelenség és gyakran előfordul. Az ügyesebb nők azért észreveszik ezt hamar, de az ilyenek nem is kellenek ezeknek a férfiaknak. Szt szeretik, ha valaki kicsit butácska, naiv és akkor nem kell sokáig hazudni, hamar összejön a dugás.
2021. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Ja és nincs bennük bűntudat (mondjuk az a legtöbb férfiban eleve nincsen semmi miatt lásd megcsalás 80%os arány felett van férfiaknál, de még sorolhatnám). Általában pár hét max, több energiát nem hajlandóak áldozni, meg aztán egyébként is nem egy nőt fűzögetnek egyszerre, van másik helyette. #3
2021. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%

#4

😂 azért ezt a 80%ot kíváncsi vagyok honnan vetted, én utánanéztem googlen és van olyan kutatás ahol a nők jöttek ki hűtlenebbnek, de ahol a férfi, ott is 40% volt a max. Egyébként meg a férfiak sokkal több szexuális ingernek vannak kitéve a sok magamutogató picsa által, úgyhogy részben magatoknak is köszönhetitek ezt(ennek fényében mondjuk még érdekesebb hogy a nők kb ugyanolyan hűtlenek)

2021. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Attól még hogy egy nő "magamutogato picsa" ahogy utolsó jellemezte, vagy esetleg kihivoan öltözködik. Attól még te meg nem vagy egy osztonleny... Ha egy nő meztelenül vegigmegy előtted az utcán, attól az még nem jog akármelyik ferfinek a dugásra...
2021. dec. 15. 12:46
 7/22 anonim ***** válasza:
6%
Vannak páran akik simán megteszik, aztán sírnak a nők, hogy az a szemét ezt tette...és jajjj nincs normális férfi jajj jajj jajj
2021. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És meglepő, hogy a nő sír, hogy át lett verve? :D nincs mindegyikbe beépítve hazugság vizsgáló... Nehogymár az áldozatot hibáztassuk
2021. dec. 15. 12:50
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen :D bevették :P
2021. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#6

Egy szóval sem mondtam hogy ez indok bármire is, csak annyit hogy ÉRDEKES, hogy a szexuális ingerek egyértelmű különbsége ellenére kb ugyanolyan hűtlenek a nők

2021. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!