Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hónapja szákitottam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szákitottam vele mégis úgy érzem soha nem fogok tullepni rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit hosszú a történetünk de megprobalom röviden leirni. Először szeptemberben szakítottunk 1 év kapcsolat után (en 19, ő 20 eves) ő volt az masodik Barátom, az első komoly kapcsolatom, vele feküdtem le először. Szeptemberben kezdte az egyetemet (jog) én meg a végzős evemet. Akkor megcsalt, úgy hogy én deritettem ki, ő el se mondta. Nagyon rosszul érintett, nagyon sokat sírtam. O napokig, sőt hetekig tepert utánam, de nem engedtem. Decemberben újra osszejottunk, igen tudom hülyeség volt, ne írjátok le, úgy tűnt most nagyon jól elvoltunk, szülinapját Bécsbe töltöttük, mwg tényleg semmi nem volt. Aztán 1 hónapja megint megcsalt, kiderult, hogy végig csalt kb, mással beszélgetett, mással csokolozott és a többit tudjátok. Nekem meg fingom nem volt róla, elvakultan szerelmes voltam. Megint én szakítottam vele, megmondtam neki hogy nagyon szeretem de tisztelem magamat annyira hogy nem folytatok tovább egy olyan kapcsolatot amiben nem vagyok megbecsulve. Megint sokáig próbálkozott nálam de letiltottam mindenhonnan, és megint ott tartottam mint az első szakitasunknal csak most mintha rosszabb lett volna. Igyekeztem másra figyelni, gozerovel tanulok, és edzésre járok, számítok idot a barataimra de még mindig rossz. Úgy érzem sose leszek mar ennyire szerelmes valakibe. Mit tegyek? Tanácsok?

2022. ápr. 22. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még életem. Leszel még szerelmes bőven. Aztán majd arra is rájössz, hogy nem ez a világ közepe.
2022. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En most 40 vagyok. De ugyanilyen szar egy szerelem vége most is.
2022. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt addig jutsz el, hogy tudsz valamennyire enni, meg aludni.
2022. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!