Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz ember vagyok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha egy olyan pasival szakítok a mérete miatt, akivel amúgy semmi gond nincs?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt és csikló orgazmusom az van, mert szeret nyalni…


Meg amúgy sem vagyok képes hüvelyi orgazmusra, ezért sem értem magam teljesen.


Viszont már most kiéhezve érzem magam, nem érzem kielégítőnek a szexet annak ellenére sem hogy elmegyek…


Vágyom az érzésre, hogy kitölti a puncimat egy farok.


Soha nem vágytam nagy méretre, nekem egy 16-17 centi már tökéletes lenne…


De a barátomnak nagyon kicsi 10-12 között lehet valahol, de Ő sem tudja pontosan mert állítólag sosem mérte.

És talán még nagyobb probléma, hogy vékony.


Kb. ujjazással egyenértékű az aktus, de még az ujjazás is sokkal intenzívebb érzés.


Mit csináljak?


Igazság szerint már többször majdnem szakítottam, de hazudni sem akarok az okáról, a valódi oka meg összetörné.


Én tudom, hogy nem tehet róla, de nekem volt már részem sokkal élvezetesebb szexben és így nem tudnék mellette leélni egy életet…



2022. ápr. 23. 12:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
71%
Inkább legyen olyannal aki elfogadja és élvezi vele a szexet!
2022. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
96%
Bármi miatt lehet szakítani, ami neked gondot okoz.
2022. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy rossz ember, viszont ha neked ilyen kritériumaid vannak, neked is el kell fogadnod azt, ha a kizárólag testi adottságaid miatt ejtenek. Ha ezt tudatosítottad, akkor nincs nincs gáz.
2022. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
28%

így nem tudnék mellette leélni egy életet…


Mondod ezt 3 hét után?


Ki kérte/várja, hogy örökké vele maradj?

2022. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen problemam nincs
2022. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


“Ki kérte/várja, hogy örökké vele maradj?”


Miért, Te azért vagy benne egy kapcsolatban, hogy aztán X év után szétmenjetek?


Én ha látom, hogy hosszútávon nem működne, akkor nem érzem értelmét feleslegesen húzni a szakítást… Hiszen csak nehezebb lesz, illetve mindketten időt veszítünk.

2022. ápr. 23. 12:20
 7/48 anonim ***** válasza:
92%
Talalj olyan pasit akivel jo a szex is....
2022. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy rossz ember, egyszerűen csak nem passzoltok össze.


Azért én sajnálom ezt a férfit, mert ez egy adottság, amiről nem tehet. Légyszíves ne mond el neki az igazat, hogy miért szakítasz vele. Hatalmas traumát okoznál vele neki.

2022. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem vagy rossz ember, akármi miatt szakíthatsz, ami neked probléma. Én se maradnék olyan kapcsolatban, ami nem kielégítő számomra, a szex is fontos.
2022. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

#8.


Köszi!


Az a bajom ezzel, hogyha nem az igazat mondom, akkor mit mondhatnék? Sajnos eleve nem túl etikus ilyesmi miatt szakítani (ezt én is tudom), de az sem az, hogyha valamit kitalálok, ami meg hazugság is… És ha mást mondok, akkor meg lehet, hogy egy olyan dolog miatt lesz gátlása, ami miatt nem kéne.


A pénisze viszont tényleg kicsi… És nekem tényleg azzal van a gondom.


Szóval szerintem ha szakítok, megérdemli hogy tudja az igazságot, csak valahogy úgy kéne tálalnom hogy ez nekem kevés és emiatt ne gondolja, hogy másoknak is, mindenkinek az.

2022. ápr. 23. 12:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!