Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma vajon hány ember csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vajon hány ember csalódott a párjában és szakított vele?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelen. 28F
2017. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
melyik történt?
2017. febr. 14. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

En 2 hettel ezelott megmondtam neki,h munka utan legyen otthon es ne az anyjahoz menjen ezen a napon. Illetve kireszleteztem,h konkretan milyen ajandekokat szeretnek: csinaljon vacsit, lufik,stb.

Mindent megkaptam es en is sokfele ajandekot vettem es csinaltam neki!

Mivel megmondtam pontosan hogy akarom tolteni a msi napot ,ezert vegre nem csalodtam!

<3

N

2017. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
#1-es vagyok, a #3-asnak annyit, hogy a telaponak kuldozgess kivansaglistat, ne egy embernek, aki a tarsad. Tiszta vicc, hogy ez a legfontosabb nehany nonek. A kerdezonek: azert lett vege, mert termeszetesen a baratnom ezen a napon is a penz utan megy, elutazott, nincs velem. Nekem annyira nem szamit ez a nap, ugy mint neki, akarcsak a szuletesnap stb. De ha neki az kell, akkor legyen boldog, egyedul vagy massal. 2 evig voltunk egyutt, de meg egy csillaghullast sem sikerult vegignezni, ugy, hogy nyugalom legyen. Sajnalom.
2017. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnàlom hogy igy alakult utolsó !Attol függetlenül a bnő lessz az első nem az anyuka ez alapvető elvàràs !Attol nem kell az anyját semmibe venni de nehogymàr a bnő legyen a sorban a 2.vagy a sokadik!
2017. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Pedig az anyáknapja ünnep, a Valentin meg csak Bálint névnap. Nem hozzánk tartozik.

30/f

2017. febr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miert pont ma? Ah gondolom szerelmesek unnepe miatt.Nalunk munkaval telt,mint barmelyik mas nap es nem unnepeljuk altalaban,nincs jelentosege. Max akkor sertodnek meg,ha szulinapom felejtene el,persze az se lennem meg szakito ok.
2017. febr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg november 19re én sem kaptam szrt se mégse verem a cipőmmel az asztalt.

30/f

2017. febr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Milkafiu válasza:

Ugyanolyan nap volt ez is, mint a többi.

Ugyanúgy alszol, ugyanúgy kelsz fel, ugyanúgy végzed kis és nagy dolgodat is, mint az összes többi napon.

2017. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valentin nap elott par nappal szakitott hirtelen, pedig nem volt semmi elojele

16/l

2017. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!