Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha éppen válságban van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha éppen válságban van a kapcsolat, és az egyik fél szakított, de másik még nagyon igyekszik helyrehozni mert van közös jövőjük, akkor meddig várható el az egymás iránti hűség?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított és elköltözött tőlem, ennek 3 napja, odamentem a lakásához minden nap, vittem virágot, bocsánatot kértem, mondtam hogy menjünk el terápiára. Eddig még nem szólt hozzám, de még be van kapcsolva a telefonján a “find ma friend” funkció, ezért látom hogy hol van. Ma 1 körül láttam hogy egy menőbb és drágább cukrászdában van, pont ráértem, gondoltam odamegyek és megnézem mit csinál, két férfivel ült ott az egyik ismerős volt valahonnan. Azonnal baromi mérges lettem, azt hittem velük csal meg. Hát bementem és megkérdeztem hogy mi a fene folyik ott, kb kiráncigált, és mondta hogy ez egy “állásinterjú” az egyik a főnöke (aki ismerős volt) a másik meg akit fel akarnak venni. És iszonyat mérges volt hogy mit keresek ott és hogy hagyjam már békén vagy kér egy távoltartási végzést ellenem. Az azért mégis túlzás lenne nem? Meg közölte hogy nem alázhatom meg a főnöke előtt, és hogy már minden esélyemet eljátszottam nála. De mi akasztotta ki ennyire, az hogy folyton keresem nem azt mutatja hogy helyre akarom hozni? Miért reagálta ennyire túl? Meg amilyen “elismerően” nézett rá a főnöke biztos vagyok benne hogy járt már a bugyijában… Mit csináljak hogy lecsillapodjon és visszajöjjön? Azt is megbocsátom neki ha megcsalt, de még csak 4 hónapot voltunk együtt, nem is ismerhetett ki.

2022. ápr. 25. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, te beteg vagy, kezeltesd magad! Hagyd békén, szakított, te SENKI NEM VAGY NEKI! Semmi közöd nincsen hozzá, mit csinál, kivel, mikor.
2022. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ez a hajó sajnos elment, tudom fáj, keress szakembert aki tud segíteni. Szerintem ilyen módon ne zaklasd, mert ebből lehet bajod.
2022. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semeddig! Állítsd le magad, nagyon világosan megmondta, hogy vége, amit csinálsz az szánalmas. Nem csoda, ha haragszik, ha lett is volna esélyed, azt most eljátszottad!

Tényleg az kell, hogy rendőrséget vonjon be? Zaklatod, és követed, simán megteheti.

2022. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.Komolyan mondom.Te beteg Vagy( már ha nem kamu kérdés)
2022. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4hónap alatt? Mi ennyiből is kiismertünk, hogy ezt leírtad. Beteg vagy, persze, hogy menekül szegény. Ha nem fejezed be, ebből rendőrségi ügy lesz.
2022. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? Szállj le róla, ez már nem kapcsolat. Ha a főnököm előtt így megaláznál, a büdös életbe nem szólnék hozzád többet. TI NEM VAGYTOK KAPCSOLATBAN,ERT SZAKÍTOTT.
2022. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt a dolgot!
2022. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért hagyott el mert talált mást, fogadd el.
2022. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lófszt talált mást, azért hagyta ott, mert már a kapcsolatban is így viselkedett.
2022. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!