Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál 6 év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál 6 év kapcsolat után, 24 évesen, ha már nem éreznéd szerelmesnek magadat, de még mindig szeretnéd?

Figyelt kérdés

Végül is a szerelem egy idő után mindenképp elmúlik, más probléma meg nincs.

Megköszönném a bővebb kifejtést kommentben.


2022. máj. 1. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék
Nem szakítanék
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy nem érzed magad szerelmesnek?
2022. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Kergesd csak a nagy szerelmet, rengeteg nő ötvenévesen is azt csinálja. Nagy érzések is legyenek, meg minden is.


F, 39

2022. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanék.A rózsaszín köd nem tart örökké,a szeretet igen.
2022. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. A szerelem érzése nincs már meg, ami a párkapcsolat első éveiben. A szeretet viszont ettől függetlenül megmaradt ugyanúgy.

2. Miből gondolod, hogy nő vagyok?

2022. máj. 1. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az a pillangos érzés nincs meg, az el fog múlni másik kapcsolatban is. Sőt, nekem sohasem volt a mostani kapcsolatomban, mégis most vagyok a legszerelmesebb.

Nem a nagy langolas meg a folytonos hiányzás, illetve az a szeretem, amikor null huszonnégy a másikra gondolsz. A szerelem ennél sokkal összetettebb.


23N

2022. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!