Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szakítanátok, ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok, ha nagyon szerelmes lenne belétek a barátotok, de ti nem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyre több konfliktus adódik a barátom és köztem, de mindig viszonylag értelmesen megbeszéljük. Egy ideje kicsit már soknak érzem a dolgokat. Messze lakunk egymástól, a szüleimnek folyton hazudnom kell miatta, mert nem támogatján a kapcsolatot és rájöttem, hogy hazudott nekem, ami még mindig bánt, de tudom, hogy őt mégjobban bántja, amiért ehhez folyamodott. Viszont nagyon szeret engem, tudom és érezteti is, de én azt hiszem, hogy már kezdek kiszeretni belőle. Felhoztam már neki a szakítást, de hallani sem akar róla, teljesen összetörne, ha elhagynám. De én azt érzem ez lenne az egyetlen helyes út. Tényleg nem tudom mit csináljak, nem szeretném megbántani, de nem is szeretnék boldogtalan lenni. :( Ha volt már valaki ilyen helyzetben, légyszi adjon valami tanácsot.

Egy elkeseredett 17 éves lány.



2016. jún. 5. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog, szakíts vele. Nem maradhatsz vele csak azért, mert "összetörne". Ha ehhez hasonló lelki terrorral fenyeget (mert ez az), akkor nem is szeret igazán.
2016. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne maradj vele! Fiatal vagy még!

Az,hogy a szakítást,hogy dolgozza fel nem a te dolgod,hanem az övé,és majd túl lesz rajta,hidd el!

De csak sajnálatból semmiképpen ne maradj vele,elöbb utobb úgy is vége lesz,és csak az idő megy,hidd el,az nem áll meg,és minek elpazarolni még 2-3 évet,ha nem vagy boldog vele.

2016. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 megadeth18 ***** válasza:
Ha csak sajnálatból maradsz vele, akkor előbb utóbb te fogsz beleroskadni. Tedd meg. Ilyen pedig nincs egy normális kapcsolatban, hogy 'hallani sem akar a szakításról'. Ez önzőség, és nem foglalkozik a te érzéseiddel. Ezzel nem megbántod, csak ő hiszi azt, de neki is kell tanulnia az életből ennyit. Így mindkettőtöknek jobb lesz.
2016. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rászántam magam mégegyszer, hogy kimondjam, vége, de nem igazán tudja elfogadni. Sajnos nagyon összetöröm a szívét, de azt hiszem tényleg nincs más választásom.

Köcc a válaszokat. :)

2016. jún. 5. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:

AAAAAJJJ :(((

nemááááár!! Vissza!!

én is néha teljesen hasonló helyzetben vagyok (17 éves lány,másfél éve vagyunk együtt a barátommal)

És szerintem nem a szakítás a megoldás! Mert minden kapcsolatodban el fog jönni az a pont,amikor már úgy érzed,nem szereted! (a kémia elmúlik+ meglátod a hibáit+egy új fiú izgibbnek tűnik) De ilyenkor szerintem nagyon nem éri meg föladni!! Újrakezded a egy másikkal..megint ugyanide lyukadsz ki,és a végén egy roncs leszel egy csomó kudarccal. (oké,ez nem minden esetben van így,bocsi a horrorisztikus képért! ) Ráadásul ha megbánta..Mindenki hibázik.. A szüleid meg.. Oké,az mondjuk tényleg szar lehet:( :D (bocsi! )

Remélem most nem rontottam el semmit..( azért ne higgy nekem ,ha a döntésed jónak bizonyult,csak egy ember vagyok a gyakorikérdésekről!)

2016. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!