Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a baj velem? Folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Folyton szakítanak velem a pasik, és mindig ugyanazzal az indokkal, hogy nem szerelmesek belém, mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már volt néhány párkapcsolatom, és egyszerűen mindig mindent elnéztem a pasiknak, nem haragudtam soha semmiért, nem veszekedtem, nem hisztiztem, mindig mindent toleráltam a végsőkig... És mégis, mindezek után, egy-két hónap múlva mindig szakítanak velem, és mindig ugyanúgy történik: Azt mondják, megpróbálták, de nem sikerül mert szeretnek mint embert, de nem szerelmesek belém és nem akarnak tovább áltatni. Ez azért is fáj mindig annyira, mert én mindannyiukat szerettem, és soha nem tettem a kapcsolatban semmit rosszul, ezt ők is mindig hangsúlyozták, egyszerűen nem értem miért nem tud senki belémszeretni, kérlek segítsetek. 19/L

2013. márc. 25. 13:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

És most mégis mit vársz, hogy szeressünk beléd?

Ilyen az élet, tanuld már végre meg, hogy vannak kapcsolatok, amik véget érnek. Lépj tovább, és próbálj meg másvalaki mellett boldog lenni.

Egyébként csak egy megjegyzés: nem kell mindent elnézni a férfiaknak, állj ki magadért, mert a veszekedés is hozzátartozik a párkapcsolathoz.

2013. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

jézusom...milyen párkapcsolat lehet az ahol két hónap alatt olyan gondok merülnek fel amit a "végsőkig tolerálni kell"...o.O

21L

2013. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te túl unalmas vagy.Nem szólsz semmiért,nem haragszol meg semmiért.Ez nem így működik.Igen is állj ki magadért!Minden elnézel?Jesszus,azt nem szabad!Legyen már határozottabb!
2013. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj a hibáidból: fogadd meg az előttem szólók tanácsát, és ha nem vagy rest, olvasd el ezt:

[link]

Egyébként minden lánynak/nőnek ajánlom :)

2013. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok unalmas, arról van szó, hogy mindig jól érezték magukat velem, sokat nevettünk, szórakoztunk de mindig ugyanaz lett a végén... Olyan is volt egyszer hogy egyikük, akivel 4 hónapot voltam együtt két hétig nem akart velem találkozni, hogy megnézze hiányzom-e neki, majd jelentette, hogy kicsit sem, és persze jól érzi magát mikor együtt vagyunk de így nincs értelme. És most tartok ott hogy a legutóbbi szakításom egy hete volt, és egyszerűen teljesen el vagyok keseredve hogy mi lesz ha örökké ez lesz, hogy teljesen mindegy mit csinálok és hogyan, soha nem fognak a barátaim belémszeretni. Mert mind ezt mondták, hogy semmiben nem függ a viselkedésemtől, akkor meg miért érdemlem ezt újra és újra?
2013. márc. 25. 13:30
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak rossz tipusnál próbálkozok. 2 hónapos kapcsolatok.. hát nem tom de ha én pl kapcsolatot szeretnék akkor már az elején hósszútávra tervezek és csak akkor jövök össze valakivel ha tudom hogy szerelmes leszek belé vagy vagyok.


21/F

2013. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mind azt mondták az elején hogy hosszú távra terveznek, kérdezgették is folyton hogy ugye én is, mert nem akarnak csalódni, meg folyton velem akartak lenni, aztán egyszerűen mintha elvágták volna, mindig ugyanaz, először heti 3-4 tali, utána heti 2, majd heti 1, egy hétig semmi, majd két hétig semmi, eleinte mindennap hív, majd már csak néha rámír fbn, aztán annyi se... Aztán mikor legközelebb találkozunk megmondja hogy ne haragudjak de nem akar tovább becsapni, nem szerelmes. Mindig ugyanúgy indul, és mindig ugyanaz a forgatókönyv.
2013. márc. 25. 13:41
 8/27 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted, mi a baj veled. Korrekt válaszokat kaptál szerintem, most már "csak" el kéne kezdened jó irányban változni, mert az önsajnálat nem fog segíteni.

Hajrá :)

2013. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 ASOT ***** válasza:
Ez nem azután történt miután már lefeküdtél velük?
2013. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem, annál később, és mindig rákérdeztem és azt mondták nem az volt a gond hogy utána már elveszítették az érdeklődésüket, attól függetlenül is megtörtént volna.
2013. márc. 25. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!