Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelem nélkül megéri folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül megéri folytatni?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, egy hónapban 2x találkozunk hétvégére, még mindketten iskolába járunk ő nemsokára végez én viszont még tervezek tovább menni tanulni. Nagyon gondoskodó, imádnivaló lány de nagyon féltékeny ha arról van szó. Sokszor próbál anyáskodni felettem ami nekem eddig tetszett viszont mára eljött az, hogy már nem annyira


Mindketten 21 évesek vagyunk. Régebben már megfordult a fejemben, hogy szakítok, mert éreztem, hogy már nem vagyok belé annyira szerelmes mint régen és a kapcsolatunkat inkább a rutin és a megszokás vezeti. Ekkor még sikerült magamban elfojtanom viszont most újra előjött.


Fogalmam sincs mit tegyek, az iskolában eddig nem érdekeltek a szép lányok viszont most már eszembe jut a gondolat, hogy mi lenne ha.. milyen lenne vele és stb gondolatok.


Amikor vele vagyok a hétvégén akkor ezek a gondolatok néha elmúlnak de újra előjönnek.


Nagyon szeretem de már nem érzem azt a tűzt iránta mint az elején és ez hiányzik. Nem akarom őt megbántani de magamat se akarom hitegetni, hogy vele letudnám élni az egész hátralévő életemet.


Félek, hogyha meglépném, hogy szakítok akkor megbánnám egy idő után és akkor már nem tudnám visszafordítani.



2022. máj. 1. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szereted vagy nem? Tudtok együtt haladni? Vagy nem? Ha nem a válasz akkor szakíts, még fiatal vagy ilyenre, de tény hogy a szerelem múlandó.
2022. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szeretem, nem akarok neki semmi rosszat.


Mit értesz együtt haladás alatt?

2022. máj. 1. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Közös célokra értettem. Ez takarhat mindent is... például munka/pénz/ vagy... együtt elmentek egy “drágább” nyaralásra ketten. 🤷🏻‍♀️

Akár tanulásra is ha tanultok együtt. Tényleg. Bármi, amit ketten terveztek. Tesz érte ő is hogy megvalósuljon? És te?

2022. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerelem nem tart örökké
2022. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyira jövőbe tekintő terveim nincsenek, én inkább megélem a pillanatot és próbálom a legtöbbet kihozni belőle típus vagyok
2022. máj. 1. 17:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, próbáljatok kitűzni egy célt, figyeld meg őt/magad, mert ez nagyon fontos egy kapcsolatban, ha ez minuszos eredménnyel zárul, akkor könnyebb lesz dönteni.
2022. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Jé vannak még korrekt pasik, akiknek van lelkiismerete. Ez de cuki :)

Még nem vagy érett úgy néz ki partnertcserélni.

2022. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2022. máj. 1. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az egy tipikus példája annak, ami egy szerelemmel szokott történni.


2 év után nagyjából mindenkinél elmúlik az a tűz és megmarad a szeretet és a tisztelet. A legtöbben ilyenkor szakítanak, de egy idő után minden kapcsolat eljut ebbe a fázisba.

2022. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kuss+ráta
2022. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!