Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem a szülők nyomására,jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Másfele vallásból származunk. Én nem lettem vallásosnak nevelve o viszont orthodox zsido. 6 hónapja voltunk együtt azonban ezt eltitkolta a szülei elől. A testvére viszont valahogy megtudta 2 hónapja és múlt héten elmondta az apjának. A történethez hozza tartozik hogy már mielőtt öt megismertem,elkezdtem érdeklődni a zsido vallás iránt. Tartottam shabbatot,gyujtottam gyertyát és egy kettő helyet leszámítva ( kickboc,kondi)mindenhol volt rajtam kippa. Sokat tanultam a vallásról az elmúlt 7 hónapban de nem konvertalodtam mivel az meg akkor is egy hosszú út ha már mindent tudsz főleg az orthodox fele. Miután a szülei megtudták kapott egy órát hogy elbúcsúzzon. Elmondása szerint nem örökre illetve az apja is irt nekem egy levelet hogy ok nem akarjak hogy a lányuk elvonja a figyelmem és azért vegyem fel a vallást mert őt szeretem,ennek magamtól kell jönnie. Sírt amikor elköszönt és megígérte hogy egyszer meg együtt leszünk azonban így 3 nap után,miután Ki se mozdultam az ágyból,nem ettem,nem mentem dolgozni,azon gondolkodom ha annyira szeretett miért nem tudott egy kicsit kiállni magáért és értünk? 20 éves,dolgozik. Simán megmondhatta volna az igazat hogy már mielőtt megismertem is ismerkedtem a vallással és ha ok nem akarjak hogy találkozzunk az oké de teljesen kitiltani engem az életéből,se üzenet,se telefon,se semmi amíg teljesen vége nincs a tanulasomnak nem fog semmit se segíteni inkább megnehezít mindent. Adott egy e-mail címet ahova írhatok hogy állok a tanulással,és az apjának lesz hozza férese. Mit gondoltok?


Amúgy Amerikában élünk nem Magyarországo



2022. máj. 2. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy ha a szülei tudnak rá nyomást gyakorolni és nem ellenkezik, hanem hallgat rájuk akkor nem is volt akkora a szerelem.
2022. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

(Bocs de rossz a kategoria,itt nem nagyon fogsz jo valaszt kapni:D)

Tényleg kicsit sántít a dolog,mert ha meg 16 lenne azt mondom jo bele szol az apja de 20 evesen kicsit fura.(Tudom ott 21-es a korhatar de akkor is).Meg most nem azert de 21.szazadba vagyunk meg a nyugdíjasok is tudnak gmail fiokot csinalni maguknak nehogy mar o ne tudjon egy titkos gmailt😂Foleg Amerikaba.En rakerdeznek a lanynal es tisztelettudon kedvesen megmondanam az apukanak hogy nem a lany miatt kezdtel el erdeklodni a vallas irant stb.

2022. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A probléma hogy orthodox vallásra nem lehet konvertalodni más miatt. Magadtól kell jönnie. Az apja pedig azt akarja hogy ne a lánya miatt vegyem fel a vallást. Viszont én meg nem hiszek abban hogy o vagy akar a szülei várnának rám 1-2 évet amíg mindennel kész vagyok.
2022. máj. 2. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem szexualitási kérdés. Mindketten hülye istenhívők vagytok a 21. században. Hová jut így a világ?
2022. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden érzés jogos. De most mi itt a kérdés? Jogodban áll elkeseredni, jogában áll a faternak úgy rendezni a családja életét, ahogy ő jónak látja, neked Jogodban áll, hogy ez ne tessék, neki meg az, hogy ezt telibe sz.arja. És a barátnődnek jogában áll a két út közül választania. Szóval mi itt a kérdés?

Ezt a problémát át kéne rakni a tini párkapcsolatban.

2022. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
van egyépként felnőtt párkapcsolat kategória is csak kicsit elrejtve:D Egyepkent igaza van az utolso valaszolonak.A tobbi felmerulo dolgot meg nem velunk kene kivesezned hanem a csajjal es a csaladjaval.
2022. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem értem, hogy hogyan lehet valaki ekkora egy berögzött f*sz, hogy ha nem az ő vallását követed, akkor nem is lehetsz a lányával. Ő döntött úgy, hogy azt a vallást akarja dönteni, minek kell a gyerekre is ráerőltetni?
2022. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb azzal kezd, hogy amerika. Így most elpocsékoltam egy csomó időt.
2022. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Az usa-ban 0 esélyed van.


Csald el mo-ra, itt egyszerűbb az élet.

2022. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Kamus a csaj, ez csak kifogás, ha tényleg szerelmes lenne beléd, akkor emiatt nem szakítana. Nekem is volt ilyen párkapcsolati szitu az êletemben. Ott a csaj engem választott, összeköltöztünk és leszartuk a szülőket.


Ne legyél dühös, a fater végül, ha akaratlanul is, de segített rávilágítani arra, hogy mennyire gyenge lábakon áll ez a kapcsolat a csaj oldaláról. Amúgy a te oldaladról is. Harciasabb, tökösebb lennél ha tényleg odáig lennél a lányért, de te még itt becsicskulsz és felveszed a vallásukat is csak hogy jópofizz. Már ezt kikérném magamnak, hogy apuka - szülők itt vizsgáztassanak a vallásukból.

2022. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!