Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes megmenteni a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megmenteni a kapcsolatot sok év után, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Majdnem 10 év van mögöttünk, 20 évesen találkoztunk, 5 év után sikerült összeköltözni. Az utolsó 2 év viszont csak éldegélés egymás mellett, némi szexszel. Én 30 éves koromra elértem, hogy van egy hitelmentes ingatlanom, motorom, hobbijaim, befektetésem. Neki az évek alatt 3 tizenX éves rozzant autója volt, amiket minden héten szereltetett, legókat, mesefigurákat gyűjt, tele a lakás a rendetlenül tárolt porfogóival. Én mosok, főzök a dolgaim mellett rá is, lényegében ő nem nőtt fel, én igen. Nem akartunk soha gyereket, de neki semmi célja nincs. Milliószor próbáltam beszélni vele normálisan, nem lehet. Hallgat, vagy elbagatellizálja a dolgokat, ugyanakkor sértődött az önerőből szerzett vagyonom miatt (jobban keres nálam, de mindig külön kasszán éltünk, kifolyik az összes pénz a kezéből). Ott tartok, hogy utálok hazamenni a mosatlanra, a rendetlenségre, minden nap inkább túlórázok, motorozok. Intimitás évek óta nincs, akkor jön a közelembe, ha szexelni akár, csak cicit, p.ncit fog, így már ahogy lehet, hárítok. Ő elhízott, én izmos lettem (edzeni is járok, hogy valahova menekülhessek). Viszont, nehezen változtatok, külföldön élünk, nem tudom, találnék-e valaki mást, nagyon nehezen ismerkedek, nehezen leszek szerelmes. Viszont megfogalmazódott bennem, hogy talán egyedül is jobb lenne. Mit tanácsolták, érdemes még vergődni tovább? Anyagilag nem lenne probléma a külön élés.

2022. máj. 21. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag nem probléma, akkor mi tart össze vele?

Honnan tudod, hogy mi lesz úgy, ha 10 éve senkit nem engedtél magadhoz közel? Egyedül is jobb lesz, teljesen felesleges tovább húzni!

2022. máj. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen miért be találnál valakit? Ha velemaradsz még 10-20 évet, 40-50 csak még nehezebb lesz és nagyon fogod sajnálni ezeket az éveket.
2022. máj. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Gyere el hozzam
2022. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

De minek vagy vele?

Mi a f@sznak kell ez a szenvedés?

És még meg akarná menteni.

Komplett idióta vagy!

2022. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen hagyjálmár, előtted az élet, főleg, hogy stabil lábakon állsz, adsz magadra. Költözz el, el tudod magad tartani, ne ezen töprengj. Egyedül is jobb, mint egy ilye emberrel
2022. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!