Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mikor érdemes, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor érdemes, és már mikor nem érdemes megmenteni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
most
2015. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megállapítani, az adott helyzettől, a kapcsolattól, a személyektől és az egész hátterétől függ.
2015. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írd le, mi a kínod üzenetben. Nincs túl nagy tapasztalatom párkapcsolatok terén, de megpróbálhatok véleményt írni.

23/L

2015. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kapcsolatokat nem kell "megmenteni". Vagy magától működik, vagy sehogy. Teljesen felesleges, hogy két ember együtt legyen, ha csak akkor tudnak jól működni együtt,ha vért izzadnak azért, hogy a másiknak megfeleljenek.

A párkapcsolat elvileg jó dolog, de nehéz úgy jól érezni magunkat, hogy más elvárásaihoz kell igazodni.

2015. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha megcsaltak engem akkor azon már nincs mit menteni de egy kis veszekedést még helyre lehet hozni
2015. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a sajátomat akarom "megmenteni", és nincs semmilyen kínom se..:) ( De azért köszi a felajánlást, hogy írjak :))


Csak egyszerűen tudni szerettem volna, hogy mi az a dolog, ami után úgy érzitek nincs tovább

2015. ápr. 15. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már menteni kell, az nem jó... Vagy megy minden szépen, vagy hagyni kell az egészet
2015. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!